fot. okładka singla "Teen Kasia"

Co z pożegnalnym koncertem Quebonafide? Grabowski nie ma dobrych wiadomości


30 listopada 2022

Podziel się newsem:

Czy Quebonafide już na dobre zszedł ze sceny? Raper odpowiedział na pytanie, które nurtuje wielu fanów.

Młody Grabus nie zagra pożegnalnego koncertu?

Wczoraj na jednym z kont instagramowych Kuby Grabowskiego pojawił się post, w którym raper po raz kolejny promował Miss Ti. Jeden z użytkowników zapytał pod zdjęciem o koncert pożegnalny, który zapowiedziano wiele miesięcy temu wraz z trasą promującą ROMANTIC PSYCHO. Zapytany, czy koncert się odbędzie, Quebonafide odpisał:

Lepiej się nie nastawiajmy. Zająłem się działaniami wokół Miss Ti i na tym się skupiam.

Zobacz: Byłem na pożegnalnym koncercie Quebonafide i wolałbym o tym nie opowiadać [felieton]

Oświadczenie rapera nie było wystarczające dla wszystkich. Były szef QueQuality rozwinął więc myśl w kolejnym komentarzu.

Widzę, że na grupkach mnożą się uzasadnione pretensje, więc tłumaczę.
Próbowaliśmy zorganizować koncert finałowy i robiliśmy do niego kilka podchodów, ale sprawa jest zbyt skomplikowana, żebym rozwodził się na te tematy w komentarzach, bo później rodzą się tylko niedomówienia. Postaram się w najbliższym czasie udzielić jakiegoś wyczerpującego wywiadu nt. tego, co działo się u mnie przez ostatnie dwa lata i co dzieje się aktualnie. Mój punkt widzenia od dłuższego czasu wygląda tak, że bardziej kręci mnie praca zespołowa. Nie chcę skupiać na sobie uwagi i być odpowiedzialnym za wiele rzeczy dookoła, bo doświadczenia pokazały mi, że to już nie dla mnie. Mam w tym konkretną motywację, o której z pewnością będę chciał niebawem opowiedzieć więcej

– napisał Quebonafide.

Quebonafide – Refren trochę jak Lana Del Rey

Decyzja o zaniechaniu projektu zapewne zapadła w przeciągu ostatnich tygodni. Jeszcze pod koniec sierpnia Kuba Grabowski pisał na Twitterze, że koncert się odbędzie. Nie zdradzał żadnych szczegółów, lecz zapewniał, że realna data to 2023 rok.

Czy Quebonafide już na dobre zszedł ze sceny? Raper odpowiedział na pytanie, które nurtuje wielu fanów. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Młody Grabus nie […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →