fot. okładka singla "Teen Kasia"

Co z pożegnalnym koncertem Quebonafide? Grabowski nie ma dobrych wiadomości


30 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Czy Quebonafide już na dobre zszedł ze sceny? Raper odpowiedział na pytanie, które nurtuje wielu fanów.

Młody Grabus nie zagra pożegnalnego koncertu?

Wczoraj na jednym z kont instagramowych Kuby Grabowskiego pojawił się post, w którym raper po raz kolejny promował Miss Ti. Jeden z użytkowników zapytał pod zdjęciem o koncert pożegnalny, który zapowiedziano wiele miesięcy temu wraz z trasą promującą ROMANTIC PSYCHO. Zapytany, czy koncert się odbędzie, Quebonafide odpisał:

Lepiej się nie nastawiajmy. Zająłem się działaniami wokół Miss Ti i na tym się skupiam.

Zobacz: Byłem na pożegnalnym koncercie Quebonafide i wolałbym o tym nie opowiadać [felieton]

Oświadczenie rapera nie było wystarczające dla wszystkich. Były szef QueQuality rozwinął więc myśl w kolejnym komentarzu.

Widzę, że na grupkach mnożą się uzasadnione pretensje, więc tłumaczę.
Próbowaliśmy zorganizować koncert finałowy i robiliśmy do niego kilka podchodów, ale sprawa jest zbyt skomplikowana, żebym rozwodził się na te tematy w komentarzach, bo później rodzą się tylko niedomówienia. Postaram się w najbliższym czasie udzielić jakiegoś wyczerpującego wywiadu nt. tego, co działo się u mnie przez ostatnie dwa lata i co dzieje się aktualnie. Mój punkt widzenia od dłuższego czasu wygląda tak, że bardziej kręci mnie praca zespołowa. Nie chcę skupiać na sobie uwagi i być odpowiedzialnym za wiele rzeczy dookoła, bo doświadczenia pokazały mi, że to już nie dla mnie. Mam w tym konkretną motywację, o której z pewnością będę chciał niebawem opowiedzieć więcej

– napisał Quebonafide.

Quebonafide – Refren trochę jak Lana Del Rey

Decyzja o zaniechaniu projektu zapewne zapadła w przeciągu ostatnich tygodni. Jeszcze pod koniec sierpnia Kuba Grabowski pisał na Twitterze, że koncert się odbędzie. Nie zdradzał żadnych szczegółów, lecz zapewniał, że realna data to 2023 rok.

Czy Quebonafide już na dobre zszedł ze sceny? Raper odpowiedział na pytanie, które nurtuje wielu fanów. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Młody Grabus nie zagra pożegnalnego […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →