fot. Biletyna

Clock Machine rozgrzeją warszawską Pragę do czerwoności


20 września 2022

Podziel się newsem:

Clock Machine, czyli zespół lubujący się w rockowych klimatach, już jutro wystąpi na warszawskiej Pradze. Nie możecie przegapić tego koncertu!

Lato chylące się ku końcowi

Lato na Pradze powoli dobiega końca. Zwieńczenie festiwalowego wydarzenia nie będzie jednak okupione smutkiem, bowiem pożegnamy je razem z grupą Clock Machine.

Przeczytaj także: O.S.T.R. rusza w trasę koncertową, by przeżyć kolejne 120 minut z życia. Łodzianin odwiedzi największe miasta w Polsce

Clock Machine, Praga Centrum
fot. materiały prasowe

Obchodzący w tym roku już trzecią edycję event Lato na Pradze nieubłaganie dobiega już końca. To właśnie podczas tego wydarzenia wystąpili między innymi: Luna, Dziarma, Ewa Farna, Marcin Maciejczak, Maria Peszek, Marie, Tymek, a także zespół Lordofon. Wszystko, co dobre, kiedyś się jednak kończy, ale lato musi zostać pożegnane po królewsku. Nic więc dziwnego, że warszawska Praga zrobi to z przytupem, a także rockowym pazurem, bowiem po raz ostatni w tym roku sceną zawładnie zespół Clock Machine.

Rockowa formacja już od prawie 13 lat zachwyca nas każdym kolejnym wydawnictwem. Brzmienia obfitujące w muzyczne zaskoczenia, instrumentalne powiewy świeżości, a także idealnie dopracowane mieszanki przeróżnych klimatów dostarczały nam porcje najczystszej energii, które okupione były charyzmą i wigorem Clock Machine. Zespół na swoim koncie ma już 3 krążki, a także EP-kę, z której materiał na pewno pojawi się podczas jutrzejszego występu. O niesamowitej żywiołowości Clock Machine przekonali się już między innymi uczestnicy ich koncertów na Seven Festiwal, Orange Warsaw Festiwal, na Dużej Scenie Przystanku Woodstock i innych wielkich imprezach. W skład zespołu wchodzą: Igor Walaszek, Konrad Nikiel, Jakub Wojtas, Piotr Wykurz i Marcin Pater.

Clock Machine – Kiedy Śnisz, posłuchaj!

Jeśli więc chcecie posmakować tej wybuchowej mieszanki w wersji live, a także zanurzyć się w klimatach ostatniego wydawnictwa zespołu, to nadchodzący koncert na warszawskiej Pradze jest czymś przygotowanym specjalnie dla Was. Widzimy się więc 21 września o godzinie 19:30 pod samą sceną!

Clock Machine, czyli zespół lubujący się w rockowych klimatach, już jutro wystąpi na warszawskiej Pradze. Nie możecie przegapić tego koncertu! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →