materiały prasowe

Chris Carson i DJ Soina promują „Olimp” ZBUKU i Jano Polska Wersja w „Równym starcie”


21 października 2021

Podziel się newsem:

Równy start to już czwarty singiel z nadchodzącego projektu zatytułowanego Olimp od Chrisa Carsona i DJ-a Soiny. W utworze wystąpili ZBUKU oraz Jano Polska Wersja.

Równy start z teledyskiem

Na oficjalnym kanale Chris Carson x DJ Soina opublikowano czwarty singiel z nadchodzącego materiału. Duet producencki wsparła dwójka raperów – ZBUKU oraz Jano Polska Wersja. Klip do utworu wyprodukował Enzym.

Chris Carson x DJ Soina feat. ZBUKU, Jano Polska Wersja – Równy start

Zanim premiery doczekał się Równy start, w Internecie opublikowano trzy inne single: Puca za Paluchem, Young Igim i Koldim, Biba z udziałem Tedego i Wac Toja oraz Freeze, gdzie wystąpili Kobik i Major SPZ.

Olimp już wkrótce

Zbliżający się album Chrisa Carsona i DJ-a Soiny ukaże się 12 listopada nakładem Warner Music Poland. Producenci zaprosili aż 27 raperów z całej Polski. Autorzy zapowiadają wszechstronne wydawnictwo, a w pakiecie preorderowym otrzymamy dodatkowo płytę z instrumentalami oraz gadżet-niespodziankę.

Zobacz: Olimp z prawie trzydziestką raperów

[…] są tutaj przedstawiciele zarówno starej, jak i nowej szkoły, mamy storytellingi, utwory zawierające mityczny „przekaz”, jak i imprezowe bangery. Mówiąc krótko: każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapewniają twórcy.

Płytę duetu Chris Carson/DJ Soina można nabyć również ze specjalnie przygotowanym merchem. W sprzedaży dostępne są bluza, czapka oraz koszulka z motywem Olimpu.

Chris Carson x DJ Soina – Olimp tracklista

Olimp (feat. Opał, Floral Bugs)
1UP (feat. DonGuralersko, Shellerini)
Biba (feat. Tede, Wac Toja)
Freeze (feat. Kobik, Major SPZ)
Bolesław Krzywousty (feat. Kaz Bałagane)
Puca (feat. Paluch, Young Igi, Koldi)
Chmury (feat. Kabe, PlanBe)
Boutique (feat. Dwa Sławy)
Wenus (feat. Sztoss, DMN)
Równy start (feat. ZBUKU, Jano Polska Wersja)
12Krzeseł (Mówię rację) (feat. Amen)
Pożar (feat. Frosti, Berson)
Buszek (feat. Młody Dron)
Bon Appetit (feat. Tau)
Piszę to dla zmarłej babci (feat. Lurza)
M.E.A.T. (Remix) (feat. Słoń)

Równy start to już czwarty singiel z nadchodzącego projektu zatytułowanego Olimp od Chrisa Carsona i DJ-a Soiny. W utworze wystąpili ZBUKU oraz Jano Polska Wersja. Równy start z teledyskiem Na oficjalnym kanale Chris Carson x DJ Soina opublikowano czwarty singiel z nadchodzącego materiału. Duet producencki wsparła dwójka raperów – ZBUKU oraz Jano Polska Wersja. Klip […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →