materiały prasowe

Blur będą świętować 25-lecie swojego klasyka – w planach specjalne listening party


11 lutego 2022

Podziel się newsem:

Tim Burgess będzie hostem specjalnej imprezy zorganizowanej z okazji 25-lecia klasycznego krążka zespołu Blur. Sprawdź szczegóły.

Listening party z okazji jubileuszu albumu Blur zespołu Blur

Frontman zespołu The Charlatans, Tim Burgess, organizował tzw. listening parties wielu albumów na platformie Twitter, odkąd w Wielkiej Brytanii ogłoszono pierwszy lockdown w 2020. Dzisiejszego popołudnia artysta ogłosił, że członkowie zespołu: Alex James i Dave Rowntree, wraz z producentem Stephenem Street dołączą do niego i jego followersów w ramach listening party zorganizowanej z okazji 25-letniego jubileuszu klasycznego krążka grupy pt. Blur.

Album Blur oryginalnie ukazał się 10 lutego 1997. Zawierał single takie jak Beetlebum, On Your Own, M.O.R czy szlagier Song 2. Płyta pokryła się platyną, podbijała zestawienia słuchalności i na zawsze pozostała największym sukcesem grupy w Stanach Zjednoczonych, gdzie scena Britpopu osiągała tych sukcesów niewiele.

Przeczytaj także: Unlimited Love to nie wszystko. Będzie jeszcze jeden album od Red Hot Chili Peppers?

Inne albumy, które czciły w ostatnich miesiącach swoje jubileusze, i które miały specjalne listening parties organizowane przez Toma Burgessa, to m.in. It’s Dark And Hell Is Hot DMX’a, John Lennon/Plastic Ono Band Johna Lennona czy Oil of Every Pearl’s Un-Insides SOPHIE. Archiwum tych eventów możecie zobaczyć tutaj.

Przeczytaj także: FOALS zapowiadają nowy album. Premiera Life is yours jeszcze w tym roku!

Tim Burgess będzie hostem specjalnej imprezy zorganizowanej z okazji 25-lecia klasycznego krążka zespołu Blur. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Listening party z okazji jubileuszu albumu […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →