“Moje serce 2k18” – Marika publikuje remiks swojego kultowego kawałka!


11 października 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Nowa wersja piosenki “Moje serce” powstała z okazji 10-lecia debiutu wokalistki.

Pamiętacie ten kawałek? W 2008 roku Marika utworem “Moje serce” rozbujała Polskę i podbiła listy przebojów oraz serca słuchaczy.

Teraz, z okazji jubileuszu swojego debiutu fonograficznego, Marika prezentuje zupełnie nową odsłonę jednego ze swoich najpopularniejszych kawałków. Autorami remixu „Moje serce 2k18” jest duet Up & Down i Mikołaj Trybulec.

Ale to nie koniec jubileuszowych niespodzianek. Z okazji 10-lecia działalności Marika wystąpi na koncercie #debiut2k8 w klubie Mała Warszawa, który odbędzie się 12 października. Gościnnie z Mariką na scenie pojawią się Abradab, Bovska oraz tajemniczy gość specjalny!

Nowa wersja piosenki “Moje serce” powstała z okazji 10-lecia debiutu wokalistki. Pamiętacie ten kawałek? W 2008 roku Marika utworem “Moje serce” rozbujała Polskę i podbiła listy przebojów oraz serca słuchaczy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →