via Instagram Billie Eilish

Billie Eilish stworzyła własne perfumy


21 października 2021

Podziel się newsem:

Billie Eilish właśnie ogłosiła, że stworzyła swój własny zapach, który niedługo trafi do regularnej sprzedaży.

Billie Eilish – po niej można spodziewać się wszystkiego

Z perspektywy popkulturowej dyskusji o Billie Eilish zdecydowanie ucichło. Jestem, co prawda, pewna, że gdyby nagle rzucono datę na koncert w Polsce, to bilety rozeszłyby się w mgnieniu oka, jednak sam dialog nieco utracił swoją żywiołowość. When We All Fall Asleep, Where Do We Go? to album pod wieloma względami przełomowy – Happier Than Ever jest moim zdaniem jeszcze lepszym krążkiem, lecz nie tak mocno eksploatowanym medialnie.

O zjeździe popularności raczej nie ma mowy, to raczej kwestia rezonansu oraz szumu. W 2019 roku obserwowaliśmy dosłowny huragan wokół tej artystki, za to promocja tegorocznego albumu przebiegła w sposób znacznie bardziej zrównoważony. A fani? Fani mogli obserwować ewolucję Billie, jej dojrzewanie, które zostało fizycznie oraz muzycznie udokumentowane. Niektórzy zmagają się z syndromem drugiej płyty, który ona zjadła na śniadanie.

Skoro muzycznie ma wszystko – czy przyszedł czas na te głośne, gwiazdorskie współprace?

Billie Eilish – Happier Than Ever, posłuchaj singla

Perfumy Eilish wkrótce w sklepach

Artystka na Instagramie podzieliła się projektem swoich własnych perfum. Opublikowała zdjęcie z buteleczką w kształcie kobiecego popiersia – a wizualizacja jest tak ładna, że można by się na nie skusić właściwie tylko ze względu na wygląd.

Jestem tak podekscytowana, że w końcu podzielę się z wami moim debiutanckim zapachem „Eilish”!!!!!!!!!!!!!! AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!! to zapach, za którym goniłam od lat. To mój ulubiony zapach na ŚWIECIE.

Zapachy zawsze były ogromną częścią mojego życia i egzystencji, odkąd tylko pamiętam, a moim marzeniem było wcielić moje pomysły w życie i stworzyć ten zapach. To była jedna z najbardziej ekscytujących rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobiłam. Nie mogę się doczekać, kiedy wkrótce będą wasze!!!!!

– napisała Billie Eilish na swoim Instagramie

Produkt już wkrótce będzie dostępny w regularnej sprzedaży. Już teraz możecie zarejestrować się na stronie billieeilishfragrances.com, by jako pierwsi mieć dostęp do nowych informacji na temat perfum. Kupicie zapach sygnowany nazwiskiem artystki?

Billie Eilish właśnie ogłosiła, że stworzyła swój własny zapach, który niedługo trafi do regularnej sprzedaży. Billie Eilish – po niej można spodziewać się wszystkiego Z perspektywy popkulturowej dyskusji o Billie Eilish zdecydowanie ucichło. Jestem, co prawda, pewna, że gdyby nagle rzucono datę na koncert w Polsce, to bilety rozeszłyby się w mgnieniu oka, jednak sam […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →