Billie Eilish promuje film dokumentalny utworem „ilomilo” w wersji live

Podziel się newsem:

Premiera dokumentu Billie Eilish: The World’s A Little Blurry na Apple TV+ już 26 lutego. Na kilka dni przed premierą artystka podzieliła się utworem ilomilo w wersji live z koncertu, który zostanie pokazany w filmie.

Reklama

Billie Eilish: The World’s a Little Blurry – premiera dokumentu już w piątek

Premiera filmu Billie Eilish: The World’s a Little Blurry, który pokaże kulisy kariery jednej z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia, już w ten piątek. Będzie można go obejrzeć na platformie Apple TV+.

Billie Eilish: The World A Little Blurry opowiada prawdziwą historię dorastania piosenkarki i autorki tekstów oraz jej dojścia do pozycji światowej supergwiazdy. Dokument autorstwa wielokrotnie nagradzanego filmowca RJ Cutlera, przedstawia bardzo intymne spojrzenie na tę niezwykłą nastolatkę, która, mając zaledwie siedemnaście lat, dzieli swój czas na bycie w trasie, na scenie i w domu z rodziną, pisząc, nagrywając i wydając swój debiutancki album WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?

Zanim jednak będziemy mogli obejrzeć film, artystka podzieliła się wersją live utworu ilomilo z debiutanckiego albumu. Został on nagrany podczas koncertu w Toyota Center w Houston 10 października 2019 roku, którego część pojawi się w dokumencie.

Billie Eilish – ilomilo (Live From The Film – Billie Eilish: The World’s A Little Blurry)

Weź udział w światowej premierze dokumentu o Billie Eilish

Dodatkowo, fani z całego świata zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w światowej premierze na żywo, podczas której będzie można obejrzeć ekskluzywny i kameralny występ i rozmowę z Eilish, dyskusję z reżyserem dokumentu i inne specjalne niespodzianki. Wszystko poprowadzi gospodarz Apple Music Zane Lowe.

Transmisja z wydarzenia rozpocznie się 26 lutego o godzinie 03:00 czasu polskiego i będzie dostępna bezpłatnie w aplikacji Apple TV, aplikacji Apple Music i na kanale YouTube Billie Eilish. Zaraz po zakończeniu wydarzenia dokument zadebiutuje w Apple TV + dla wszystkich subskrybentów.

Billie Eilish zaprasza na światową premierę dokumentu

Premiera dokumentu Billie Eilish: The World’s A Little Blurry na Apple TV+ już 26 lutego. Na kilka dni przed premierą artystka podzieliła się utworem ilomilo w wersji live z koncertu, który zostanie pokazany w filmie. Billie Eilish: The World’s a Little Blurry – premiera dokumentu już w piątek Premiera filmu Billie Eilish: The World’s a […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.