Billie Eilish zapowiada premierę albumu ze zdjęciami


14 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Album BILLIE EILISH przedstawi wyjątkowe, niepublikowane wcześniej fotografie, przedstawiające Billie Eilish oraz jej najbliższe otoczenie. Zdjęcia zostały osobiście wybrane przez artystkę.

Billie Eilish wyda album z niepublikowanymi dotąd zdjęciami

Wydawnictwo Hachette ogłosiło premierę albumu BILLIE EILISH. W książce Billie Eilish przedstawi wizualną narrację przez swoje dotychczasowe życie. Artystka po raz pierwszy pokaże setki niepublikowanych zdjęć, które stanowić mają esencję Billie. Fani wokalistki będą mogli poznać ją lepiej i dowiedzieć się więcej o jej dzieciństwie czy życiu w trasie.

Trudno opisać ekscytację, gdy ma się możliwość pracy z Billie Eilish. To buntowniczka, pełna inteligencji i innowacji, a przede wszystkim autentyczności osoba, która stała się światowym fenomenem i inspiracją dla niezliczonej liczby osób. Wiem, że wiele osób czekało na taką książkę. Dzięki niej naprawdę będziemy mogli poznać Billie lepiej. Fani na całym świecie będą zachwyceni.

Laura Horsley, przedstawicielka wydawnictwa
Billie Eilish album ze zdjęciami
BILLIE EILISH – okładka albumu

Album ukaże się w formie fizycznej oraz jako e-book. Jego premiera zaplanowana jest na 11 maja 2021 roku. Wraz z premierą albumu, ukaże się także audiobook, w którym Billie opowiada o swoim życiu, dzieląc się zupełnie nowymi historiami dotyczącymi kariery i życia prywatnego. Będzie można tam też usłyszeć jej rodziców.

Spędziłam mnóstwo godzin, wertując rodzinne albumy i archiwa. Wszystko, co zobaczycie, zostało wybrane przeze mnie osobiście. Mam nadzieję, że spodoba się Wam tak samo jak mi.

Książka jest już dostępna w przedsprzedaży, pod tym linkiem.

Trochę wcześniej, bo 26 lutego, na platformie Apple TV+ ukaże się film dokumentalny poświęcony Billie EilishThe World’s A Little Blurry, o którym więcej pisaliśmy tutaj.

Album BILLIE EILISH przedstawi wyjątkowe, niepublikowane wcześniej fotografie, przedstawiające Billie Eilish oraz jej najbliższe otoczenie. Zdjęcia zostały osobiście wybrane przez artystkę. Billie Eilish wyda album z niepublikowanymi dotąd zdjęciami Wydawnictwo Hachette ogłosiło premierę albumu BILLIE EILISH. W książce Billie Eilish przedstawi wizualną narrację przez swoje dotychczasowe życie. Artystka po raz pierwszy pokaże setki niepublikowanych zdjęć, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.