Billie Eilish w dokumentalnym filmie – premiera coraz bliżej


16 grudnia 2020

Podziel się newsem:

Billie Eilish, jeden z ostatnich i największych fenomenów muzyki popularnej. Już niedługo w kinach i na Apple TV+ pojawi się dokument o tym, jak dorosła do roli światowej gwiazdy.

Billie Eilish – fenomen na miarę naszych czasów

Dawno nie było tak gorącego debiutu. Pierwsza płyta artystki słuchała się genialnie i właściwie nie przestaje pojawiać się ani w głośnikach, ani na ustach. Co takiego niezwykłego jest w Billie Eilish, że wprawia ludzi w takie poruszenie? Bo o dziwo, wymęczony przez radio i wyciśnięty ze wszystkiego Bad Guy nie był jedynym, co przedostało się do mainstreamu. Muzyka wcale nie tak oczywista, mroczna w pewnym momencie rozpanoszyła się globalnie. Młodziutka piosenkarka dotarła do każdego – nośnością. Nie trzeba nawet jej słuchać, by dojść do wniosku, że jest zjawiskiem. Właśnie o tym będzie traktował The World’s A Little Blurry.

Billie Eilish The World's A Little Blurry
źródło: Facebook/Billie Eilish

Billie Eilish z perspektywy domowej

Kwestią czasu było powstanie filmu o artystce. To są ulubione tematy, te, z których fani mogą uszczknąć nieco prywatnego wizerunku, zobaczyć, jak kariera ich idola nabiera tempa z jego perspektywy. Mamy tendencję do ciekawości i zresztą nic w tym złego. Dokument pod tytułem The World’s A Little Blurry powinien ją zarazem zaspokoić i podsycić. Odpowiedzieć na pytania oraz zostawić nowe. Obraz ukaże się już 26 lutego na platformie Apple TV+ oraz w kinach i przedstawi Billie Eilish inną, niż tą, którą znamy ze sceny. Będzie intymnie, domowo i ciężko. Emocjonalnie, ale inaczej przecież to nie byłoby prawdziwe.

Billie Eilish: The World’s A Little Blurry — Official Trailer 

Tyle się zmieniło od WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO

Reżyserią zajął się R.J.Cutler i zapowiada, że produkcja głęboko wejrzy między rodzinne więzi i opowie historię jej dorastania. Dokument ponadto pokaże drogę artystki – od pisania piosenek w swoim pokoju, po wyprzedawane koncerty na całym świecie. Do sieci właśnie wleciał drugi zwiastun filmu The World’s A Little Blurry. Trailery pokazują dość, by nakręcić na zobaczenie dokumentu, który wydaje mi się być ciekawą pozycją nawet, jeżeli ktoś nie jest zagorzałym fanem artystki. Będziecie oglądać?

Billie Eilish: The World’s A Little Blurry — Official Trailer #2

zdjęcie główne: fot. Gary Miller

Billie Eilish, jeden z ostatnich i największych fenomenów muzyki popularnej. Już niedługo w kinach i na Apple TV+ pojawi się dokument o tym, jak dorosła do roli światowej gwiazdy. Billie Eilish – fenomen na miarę naszych czasów Dawno nie było tak gorącego debiutu. Pierwsza płyta artystki słuchała się genialnie i właściwie nie przestaje pojawiać się […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.