kadr z klipu do utworu „Syrena" Białasa

Białas i Solar oddają hołd Powstańcom Warszawskim


01 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

1 sierpnia jest bezsprzecznie wyjątkowym dniem w historii Polski. Wiedzą o tym także Białas i Solar, którzy nagrali utwór z tej okazji.

Ku pamięci Powstania Warszawskiego

SBM Label po raz kolejny pokazuje swoje zaangażowanie w szczytnym celu. Tym razem Białas wraz z Solarem prezentują utwór Syrena dedykowany Powstańcom Warszawskim, promującym wyjątkową zbiórkę, którą możecie wesprzeć pod tym linkiem.

Z okazji 78. rocznicy wybuchu w ramach współpracy z Fundacją Nie zapomnij o nas i Fundacją Siepomaga organizujemy zbiórkę dla Powstańców Warszawskich. Uczestnicy wydarzeń z sierpnia 44. roku są dzisiaj ludźmi w bardzo podeszłym wieku. Ludźmi, którzy potrzebują naszego wsparcia

-opis singla Syrena.

W klipie do Syrenki wystąpiła trójka uczestników Powstania Warszawskiego: Zofia Czekalska „Sosenka”, łączniczka z Powstania Warszawskiego; Janusz Walędzik „Czarny”, łącznik z Powstania Warszawskiego oraz Krystyna Sierpińska „Marzenka”; sanitariuszka z Powstania Warszawskiego. Ponadto także Jakub Nowakowski „Tomek”, żołnierz batalionu AK „Zośka”. Autorami bitu do Syreny SHDØW i DMC Style. Za produkcję klipu odpowiada ekipa OTO Film.

Białas – Syrena

Białas na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022!

Białas będzie jedną z gwiazd Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, który odbędzie się między 11 a 13 sierpnia w Płocku. To jeden z największych hip-hopowych festiwali w Polsce. Impreza wraca po ponad dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa. Oprócz możliwości uczestniczenia w turnieju freestyle’owym, na licznych scenach wystąpi blisko 100 innych artystów, wśród których znajdują się: Quebonafide, duet PRO8L3M z projektem Art Brut na żywo (gościnnie Majka JeżowskaWanda i BandaMartyna Jakubowicz), wytwórnia QueQuality z showcasem, BedoesSokół czy Pezet. Ponadto pośród wydarzeń, które będą miały miejsce na festiwalu znalazła się Betclic Rap Royale, wyjątkowa bitwa freestyle’owa. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona.

1 sierpnia jest bezsprzecznie wyjątkowym dniem w historii Polski. Wiedzą o tym także Białas i Solar, którzy nagrali utwór z tej okazji. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →