Berson prezentuje kolejny singiel z „Żelbeton Solo”, którego premiera już wkrótce


07 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Berson sumiennie buduje swoją pozycję na scenie. Ugruntowanie, w postaci solowego debiutu, nastąpi natomiast już w przyszłym tygodniu. Zanim jednak drillowy Żelbeton Solo trafi w nasze głośniki, reprezentant SP ZOO udaje się po należyty mu Klops. A towarzyszy mu w tym Miły ATZ.

Miły ATZ towarzyszy Bersonowi w drodze po Klops

Klops to tytuł najnowszego singla, którym swój pierwszy solowy album zapowiada Berson. Za produkcję tego, jak i wcześniej zaprezentowanych utworów, odpowiada rozchwytywany w ostatnim czasie @atutowy. Gościnną zwrotkę natomiast dograł do kawałka Klops Miły ATZ. Otrzymaliśmy zatem numer od trzech młodych reprezentantów wytwórni Def Jam Recordings Poland, który dodatkowo zaprezentowano również wraz z teledyskiem, a który powstał według scenariusza i w reżyserii Aleksandry Krzemienieckiej.

Berson feat. Miły ATZ - Klop (prod. @atutowy) - okładka singla
Berson feat. Miły ATZ – Klops (prod. @atutowy) – okładka singla

Berson feat. Miły ATZ – Klops (prod. @atutowy)

Żelbetonowe solo Bersona ukaże się już wkrótce

Solowy album Bersona to wydawnictwo, którego z utęsknieniem wyczekują fani drillowego brzmienia. Entuzjastów stylu powstałego w dzielnicy South Side w Chicago bowiem w kraju nad Wisłą nie brakuje również. Gorzej jednak z twórcami potrafiącymi sprawnie na tej konkretnej muzycznej płaszczyźnie się poruszać. A załogant SP ZOO potrafi! Najlepiej świadczą o tym, rzecz jasna, wypuszczane dotąd kawałki, a kontrakt z Def Jam Recordings Poland jest tego dobrym potwierdzeniem. My z kolei już kilka temu o solowym debiucie Bersona pisaliśmy jako o jednym z największych fonograficznych wydarzeń tego roku. Czy mieliśmy rację? Przekonamy się dokładnie 17-go grudnia, gdyż na ten dzień zaplanowano premierę Żelbeton Solo.

Berson - Żelbeton Solo - okładka albumu
Berson – Żelbeton Solo – okładka albumu

Za produkcję tego jak i wszystkich pozostałych kawałków na albumie, który wkrótce wyda Def Jam Recordings Poland, odpowiada @atutowy.

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →