fot. Warner Bros

Gwiazda „Władcy Pierścieni” skrytykowała „Pierścienie Władzy”. Aktor nazwał je „serialem do zarabiania pieniędzy


05 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Bernard Hill, czyli jedna z największych gwiazd filmowej serii fantasy, postanowił uderzyć w serial Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy.

Bernard Hill nie szczędzi krytyki

Aktor, który dla fanów świata Tolkiena zasłynął jako krół Théoden, w wywiadzie dla brytyjskiego Metro przyznał, że „nie jest zainteresowany” oglądaniem serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy. Przeszkadza mu motywacja twórców produkcji Amazona, a także brak autentyczności.

Przeczytaj także: Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy: ruszyły zdjęcia do 2. sezonu. Serial nie będzie już kręcony w Nowej Zelandii

Władca Pierścieni
fot. materiały prasowe

Pierścienie Władzy, osadzone tysiące lat przed znanymi nam wydarzeniami z Władcy Pierścieni oraz Hobbita, zostały najdroższym serialem, jaki kiedykolwiek powstał. Rozmach i budżet opiewający na miliard dolarów nie przekonał jednak Bernarda Hilla wcielającego się w filmowej serii w króla Rohanu Théodena. Aktor nie dał produkcji żadnej szansy i nie jest zainteresowany jej obejrzeniem. Dlaczego?

Całe to przedsięwzięcie ma na celu tylko zarobienie pieniędzy. Nie jestem zainteresowany oglądaniem tego serialu ani uczestniczeniem w jego produkcji. Życzę powodzenia jego twórcom, ale dla mnie nie ma w tym prawdy

– powiedział aktor.

Brytyjczyk został również zapytany o to, czy nie uważa, że ​​lepiej byłoby dla tolkienowskiej franczyzy, gdyby zakończyła się po oryginalnej trylogii.

Oczywiście, że tak. Myślę, że sam Hobbit dla wielu był stworzony ze względu na pewnego rodzaju nacisk. Przecież jego historia została opisana w naprawdę małej książeczce. Niemniej jednak został on zrobiony dobrze, naprawdę dobrze. Prawidłowo rozszerzono jego świat i opowiedziano jego historię ze względu na to, że bez wątpienia było w niej kilka naprawdę ciekawych rzeczy. To był właściwy koniec

– skwitował Bernard Hill.

Przypomnijmy, że cały proces tworzenia pierwszego serialu produkcji studia Amazon Prime Video trwał aż 18 miesięcy. Zdjęcia do pierwszych odcinków 2. sezonu Pierścieni Władzy ruszyły w poniedziałek 3 października w Bray Studios pod Londynem. W skład serialowej obsady wchodzą: Cynthia Addai-Robinson, Robert Aramayo, Owain Arthur, Maxim Baldry, Nazanin Boniadi, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Charles Edwards, Trystan Gravelle, Sir Lenny Henry, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Lloyd Owen, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers, Leon Wadham, Benjamin Walker, Daniel Weyman i Sara Zwangobani.

Bernard Hill, czyli jedna z największych gwiazd filmowej serii fantasy, postanowił uderzyć w serial Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Bernard […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →