fot. Katarzyna Mieszawska

Bass Astral x Igo prezentują wyczekane “Satellite”


24 sierpnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Duet Bass Astral x Igo podzielił się właśnie tytułowym singlem z ich wyczekiwanego, nadchodzącego albumu Satellite. Posłuchajcie!

Bass Astral x Igo jeszcze nie odeszli

Po opublikowaniu wiadomości o tym, że zespół Bass Astral x Igo kończy swoją działalność muzyczną, Internet nieco przedwcześnie uśmiercił ten projekt. Nie zapominajmy jednak, że przed nami jeszcze jedna ważna premiera spod szyldu duetu Igora Walaszka i Kuby Tracza, a zaraz po niej, wyjątkowa pożegnalna trasa koncertowa Bass Astral x Igo Ensemble LAST DANCE. Trzeci, od dawna wyczekiwany album Bass Astral x IgoSatellite, ukaże się już w najbliższy piątek, 27 sierpnia. Zanim jednak płyta nadejdzie, duet podzielił się jeszcze jednym, tytułowym przedsmakiem tego wydawnictwa.

Zobacz również: Bass Astral x Igo – projekt na boku, który stał się muzycznym fenomenem

Bass Astral x Igo koniec
Bass Astral x Igo, fot. Tomek Klinger

Bass Astral x Igo zwalniają tempo tytułowym singlem Satellite

Do sieci trafił właśnie kolejny po Planets, It’s Dark, Bikini i Dancing in The Dark singiel z albumu Satellite. Zdecydowanie spokojniejszy i bardziej stonowany reprezentant od swoich poprzedników, zahaczający o niektóre przestrzenie poprzedniego albumu duetu Bass Astral x IgoOrell. Zdecydowanie bardziej chillujący i refleksyjny niż porywający do tanecznego szaleństwa. Jest w tym numerze sporo melancholii, przez co Satellite brzmi trochę jak prawdziwe pożegnanie. To nostalgiczny utwór z gatunku tych, które wrzucasz na słuchawki po tym, jak odprowadzasz na dworzec ukochaną osobę, której nie będzie przez kilka dni w domu. Sprawdźcie sami!

Bass Astral x Igo – Satellite, posłuchaj nowego singla

Duet Bass Astral x Igo podzielił się właśnie tytułowym singlem z ich wyczekiwanego, nadchodzącego albumu Satellite. Posłuchajcie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Bass Astral x Igo jeszcze nie odeszli […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →