materiały promocyjne filmu „Barbie”

Akcja marketingowa czy poważna oferta? Dom Barbie do wynajęcia na Airbnb


27 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Na Airbnb można wynająć dom Barbie, w którym kręcono nadchodzący film w reżyserii Grety Gerwig. Posiadłość w Malibu już teraz cieszy się ogromną popularnością.

Zamieszkać w domku dla lalek

Czy kiedykolwiek marzyliście o tym, żeby zamieszkać w domu Barbie? Wygląda na to, że będzie na to szansa, choć trzeba przyznać, dość niewielka. Na Airbnb pojawiła się informacja, że dom w Malibu, który pojawił się w filmie Grety Gerwig, będzie do wynajęcia. 17 lipca ruszają zapisy dla par, które chciałyby zamieszkać przez jeden dzień w domu Barbie. Jest to oczywiście zaplanowana akcja marketingowa. Dom będzie bowiem do wynajęcia 21 lipca, a więc w dniu premiery filmu z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem w rolach głównych, a także dzień później. Tak więc poszczęści się zaledwie dwóm parom. Nie wiemy, na jakiej zasadzie wybrani zostaną goście, ale pobyt, co dość zaskakujące, będzie całkowicie bezpłatny.

Dom Barbie na wynajem Airbnb
fot. Airbnb

Gospodarzem posiadłości będzie Ken (cokolwiek to znaczy), a do dyspozycji goście będą mieli między innymi lodowisko w stylu disco, siłownię, gigantyczną piaskownicę, zjeżdżalnię basenową, czy sypialnię. Cóż, trzeba przyznać, że twórcy filmu Barbie są wyjątkowo kreatywni jeśli chodzi o promocję swojej produkcji.

Prezentacja domu Barbie

In a Barbie World

Oprócz Ryana Goslinga Margot Robbie w Barbie wystąpią także Michael CeraAmerica Ferrera, Kate McKinnon czy Will Ferrell, a zainteresowanie filmem jest ogromne z racji na ogromną popularność estetyki, jaką zaproponowała Greta Gerwig. Już pierwsze zdjęcia z planu stały się viralem i od tego czasu temat Barbie nie schodzi z ust fanów kina i nie tylko. Sądząc po trailerze, zobaczymy film w dużej mierze komediowy. Wystarczy spojrzeć na postać graną przez Ferrella, prezesa firmy Mattel, a więc producenta lalek Barbie.

Dom Barbie na wynajem Airbnb
fot. Airbnb

Na Airbnb można wynająć dom Barbie, w którym kręcono nadchodzący film w reżyserii Grety Gerwig. Posiadłość w Malibu już teraz cieszy się ogromną popularnością. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →