fot. materiały prasowe

Margot Robbie ciężko przeżyła zamieszanie wokół zdjęć z planu „Barbie”


22 września 2022

Podziel się newsem:

Choć popularność zdjęć z planu do filmu Barbie z pewnością cieszy jego producentów, Margot Robbie przyznała, że było to dla niej ciężkie doświadczenie.

Margot Robbie: To był najbardziej upokarzający moment w moim życiu

Barbie w reżyserii Grety Gerwig to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Przyczyniło się do tego na pewno zamieszanie wokół zdjęć z planu zdjęciowego, na których grający główne role Margot Robbie i Ryan Gosling jeżdżą na rolkach ubrani w lateksowe, neonowe stroje. Z pewnością producenci są zachwyceni tym stanem rzeczy i viralową reakcją internautów, jednak jak się okazuje, z aktorami sprawa ma się nieco inaczej. Podczas rozmowy z Jimmym Fallonem w The Tonight Show wcielająca się w Barbie Margot Robbie wyznała:

Ciężko mi wyrazić, jak bardzo zmartwiła nas ta sytuacja. Na tym zdjęciu śmiejemy się, wyglądamy jakbyśmy się dobrze bawili, ale tak naprawdę w środku umieramy. To był dla mnie najbardziej upokarzający moment w moim życiu. Nie spodziewałam się, że zdjęcia z planu tak opanują Internet. Wiedziałam, że mamy do nakręcenia kilka plenerów w Los Angeles. Wiedziałam, że nie unikniemy bycia sfotografowanymi. Czułam, że prawdopodobnie będzie tam mały tłum ludzi, którzy zwrócą na nas uwagę, ponieważ wyróżniamy się trochę w tych strojach. Spodziewałam się więc medialnego szumu, ale zdecydowanie nie takiego

– powiedziała Margot Robbie w The Tonight Show.

Zdjęcie z planu filmowego do Barbie

Ryan Gosling Ken Barbie Margot Robbie
fot. kadr z filmu Barbie

Kiedy premiera Barbie?

Barbie do kin trafi 21 lipca 2023 roku, jednak na ten moment niewiele więcej wiadomo o samej fabule filmu. Za kamerą stanęła Greta Gerwig, a oprócz Margot Robbie i Ryana Goslinga w obsadzie znaleźli się: America Ferrera, Simu Liu, Kate McKinnon, Alexandra Shipp, Emma Mackey, Kingsley Ben-Adir, Issa Rae, Michael Cera, a także… Dua Lipa.

Choć popularność zdjęć z planu do filmu Barbie z pewnością cieszy jego producentów, Margot Robbie przyznała, że było to dla niej ciężkie doświadczenie. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →