YouTube / Archive

Archive z nowym singlem i teledyskiem do utworu „Fear There & Everywhere”


19 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Zespół Archive podzielił się nowym singlem oraz teledyskiem. Fear There & Everywhere jest trzecią zapowiedzią albumu Call To Arms & Angels.

Archive z nowym albumem

Call To Arms & Angels będzie dwunastym studyjnym krążkiem w dyskografii Archive. Płyta powstała w słynnym londyńskim RAK Studios i będzie pierwszym tego typu wydawnictwem Brytyjczyków od 2016 roku. Jak czytamy w informacji prasowej, odzwierciedlając świat w 2021 roku, album ukazuje nie tylko indywidualne i zbiorowe frustracje zespołu oraz wyzwania, którymi zostali obdarzeni przez los, ale także szerszą refleksję innych, których życie zostało spolaryzowane przez rzeczywistość codziennych zmagań takich jak: zdrowie, samopoczucie i indywidualne okoliczności społeczno-ekonomiczne. 

Nam jako artystom refleksja nad tymi czasami przyniosła mrok i gniew, ale także dziwny rodzaj inspiracji, który był czasami niepokojący. Te nowe doświadczenia pozwoliły nam docenić siłę muzyki i dostrzec, jakie mamy szczęście, że możemy wyrażać nasze uczucia w ten sposób. Wydaje się, że na końcu tunelu jest światło, ale nawet w tym świetle zawsze obecne są cienie.

mówi o płycie Darius Keeler, współzałożyciel Archive
Archive z teledyskiem do utworu „Fear There & Everywhere"
okładka płyty

O przeciwnościach losu

Archive zaprezentowało kolejny zwiastun nadchodzącego krążka. Fear There & Everywhere odzwierciedla czas pandemii koronawirusa, co podkreśla także niepokojącym i psychodelicznym teledyskiem.

Fear There & Everywhere to piosenka, której tytuł wymyśliliśmy na długo przed jej napisaniem. Podświadomie czekaliśmy na odpowiedni moment, aby odzwierciedlić okres, który wszyscy przeżyliśmy. Ostatnie dwa lata były nieznośnie mroczne pod wieloma względami. Bardzo trudno było odnaleźć kierunek, w którym powinniśmy podążać. Chcieliśmy, aby przesłanie piosenki było bezpośrednie i surowe, a teledysk doskonale to odzwierciedla.

mówi Darius Keeler

Płyta Call To Arms & Angels ukaże się 8 kwietnia.

Archive – Fear There & Everywhere, posłuchaj utworu i zobacz teledysk

Zespół Archive podzielił się nowym singlem oraz teledyskiem. Fear There & Everywhere jest trzecią zapowiedzią albumu Call To Arms & Angels. Archive z nowym albumem Call To Arms & Angels będzie dwunastym studyjnym krążkiem w dyskografii Archive. Płyta powstała w słynnym londyńskim RAK Studios i będzie pierwszym tego typu wydawnictwem Brytyjczyków od 2016 roku. Jak […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →