Pestilence – legenda death metalu na dwóch koncertach w Polsce


16 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Zespół Pestilence świętuje trzydzieści lat albumu Testimony of the Ancients. Podczas okolicznościowej trasy koncertowej wraz z zespołami Misanthropia oraz Truism zagrają w Polsce dwa koncerty.

Pestilence – celebracja trzydziestolecia

Grupa zawiązała się w 1986 roku, natomiast zadebiutowali dwa lata później albumem Malleus Maleficarum. Do tej pory Holendrzy nagrali dziesięć studyjnych albumów i stali się jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów sceny metalowej. Ich brzmienie ciężko jednoznacznie sklasyfikować i przypisać do gatunku, oscylują więc pomiędzy. Ich muzyka łączy w sobie thrash, death i metal progresywny. Owa elastyczność i unikatowość sprawiła, że na całym świecie mają rzeszę wiernych fanów – do których regularnie wracają.

W kwietniu tego roku w Polsce, Pastilence zagra dwa koncerty z okazji trzydziestolecia ich trzeciego albumu, Testimony of the Ancients. Podcas okolicznościowego występu, publika na scenie ujrzy również dwa inne składy – Misanthropię oraz Truism.

pestilence kraków wrocław koncert polska bilety
okładka albumu „Testimony of Ancients”

Trzy w jednym

Występ Pestilence z wyjątkową setlistą oczywiście będzie gwoździem programu, lecz nie należy również lekceważyć pozostałych zespołów, które rozgrzeją publiczność przed główną gwiazdą wieczoru. Misanthropia to symfoniczny (!) black metalowy zespół z Holandii, natomiast Truism reprezentuje polską scenę nowoczesnego, progresywnego metalu. Grupa złożona z muzyków zespołów takich jak Acid Drinkers, Flapjack czy Veal wyda swój oczekiwany debiut w tym roku.

Pestilence – The Secrecies of Horror

Pastilence – Wrocław – Kraków – bilety

Zespół już wkrótce zagra w Polsce dwa wyjątkowe koncerty. Grupa wystąpi we Wrocławiu oraz w Krakowie, a bilety na oba wydarzenia znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

19 kwietnia 2022 roku – Centrum Kongresowe A2 – Wrocław – bilety
21 kwietnia 2022 roku – Klub Kwadrat – Kraków – bilety

Zespół Pestilence świętuje trzydzieści lat albumu Testimony of the Ancients. Podczas okolicznościowej trasy koncertowej wraz z zespołami Misanthropia oraz Truism zagrają w Polsce dwa koncerty. Pestilence – celebracja trzydziestolecia Grupa zawiązała się w 1986 roku, natomiast zadebiutowali dwa lata później albumem Malleus Maleficarum. Do tej pory Holendrzy nagrali dziesięć studyjnych albumów i stali się jednym […]

Pestilence | 19 kwietnia, Centrum Kongresowe A2, Wrocław | 21 kwietnia, Klub Kwadrat, Kraków

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →