fot. Paul Spencer

Archive wracają na koncerty do Polski gdzie podzielą scenę z BOKKĄ

Obserwuj nas na instagramie:

Archive wracają do Polski aż na trzy koncerty, które odbędą się jesienią 2023 roku. U boku Brytyjczyków zagra BOKKA. Sprawdźcie szczegóły tych wydarzeń!

Archive pełni niepokoju i pandemicznych refleksji nad życiem społecznym

Fani południowolondyńskiej grupy Archive nie mogą narzekać na nudę. W ostatnim czasie zespół raz po raz raczy swoich odbiorców nowościami, a jedna z nich właśnie ujrzała światło dzienne. We Are The Same to już czwarty po Fear There & Everywhere, Shouting Within oraz Daytime Coma singiel zapowiadający nadchodzące wydawnictwo zespołu – Call To Arms & Angels.

“We Are The Same” ukazuje jak jesteśmy uwięzieni w społecznym podziale, to czego nienawidzimy dostrzegamy w innych, ale nie w sobie. Jesteśmy różni, ale dostosowując się jesteśmy tacy sami

– mówi o utworze wokalistka Holly Martin.

Archive – We Are The Same, posłuchaj singla!

Call To Arms & Angels – kiedy premiera nowego albumu od Archive?

Nowy, dwunasty już, studyjny album ArichiveCall To Arms & Angels, ujrzy światło dzienne już 8 kwietnia 2022 roku. Na niepokojącą opowieść o niezwykłych czasach globalnej pandemii i erozji wolności, złoży się aż siedemnaście utworów zarejestrowanych w RAK Studios w Londynie i wyprodukowanych przez wieloletniego współpracownika grupy, Jérome’a Devoise’a.

Archive – Call To Arms & Angels, tracklista albumu:

CD 1

 1. Surrounded By Ghosts
 2. Mr Daisy
 3. Fear There And Everywhere
 4. Numbers
 5. Shouting Within
 6. Daytime Coma
 7. Head Heavy
 8. Enemy
 9. Every Single Day

CD 2

 1. Freedom
 2. All That I Have
 3. Frying Paint
 4. We Are The Same
 5. Alive
 6. Everything’s Alright
 7. The Crown
 8. Gold
Archive koncerty w Polsce 2022 BOKKA
okładka albumu Call To Arms & Angels Archive

Archive i BOKKA na jednej scenie. Koncerty Brytyjczyków w Polsce

Jesienią 2023 roku zespół wyruszy w trasę koncertową promującą swoje najnowsze wydawnictwo. Archive zagrają w najbardziej prestiżowych miejscach w Europie, a na trasie nie zabraknie również Polski, gdzie grupa zagra aż trzy koncerty.

 • 11 października 2023 – Kraków, Klub Studio
 • 12 października 2023 – Warszawa, Torwar 
 • 13 października 2023 – Gdańsk, Stary Maneż 

Podczas każdego z tych koncertów przed Archive zaprezentuje się zespół BOKKA w roli gościa specjalnego. Niewykluczone, że oba zespoły spotkają się na scenie w tym samym czasie, bowiem łączy ich wspólna przeszłość – BOKKA zremiksowała utwór Remains Of Nothing, który zasilił ostatnie wydawnictwo zespołu ArchiveVersions: Remixed z 2020 roku.

BOKKA – Remains Of Nothing (Archive Remix)

Zobacz również: „Nie robimy prawie nic, żeby zapobiec katastrofie” – wywiad z zespołem BOKKA

Archive wracają do Polski aż na trzy koncerty, które odbędą się jesienią 2023 roku. U boku Brytyjczyków zagra BOKKA. Sprawdźcie szczegóły tych wydarzeń! Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Archive pełni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →