fot. Paul Spencer

Archive wracają na koncerty do Polski gdzie podzielą scenę z BOKKĄ

Obserwuj nas na instagramie:

Archive wracają do Polski aż na trzy koncerty, które odbędą się jesienią 2023 roku. U boku Brytyjczyków zagra BOKKA. Sprawdźcie szczegóły tych wydarzeń!

Archive pełni niepokoju i pandemicznych refleksji nad życiem społecznym

Fani południowolondyńskiej grupy Archive nie mogą narzekać na nudę. W ostatnim czasie zespół raz po raz raczy swoich odbiorców nowościami, a jedna z nich właśnie ujrzała światło dzienne. We Are The Same to już czwarty po Fear There & Everywhere, Shouting Within oraz Daytime Coma singiel zapowiadający nadchodzące wydawnictwo zespołu – Call To Arms & Angels.

“We Are The Same” ukazuje jak jesteśmy uwięzieni w społecznym podziale, to czego nienawidzimy dostrzegamy w innych, ale nie w sobie. Jesteśmy różni, ale dostosowując się jesteśmy tacy sami

– mówi o utworze wokalistka Holly Martin.

Archive – We Are The Same, posłuchaj singla!

Call To Arms & Angels – kiedy premiera nowego albumu od Archive?

Nowy, dwunasty już, studyjny album ArichiveCall To Arms & Angels, ujrzy światło dzienne już 8 kwietnia 2022 roku. Na niepokojącą opowieść o niezwykłych czasach globalnej pandemii i erozji wolności, złoży się aż siedemnaście utworów zarejestrowanych w RAK Studios w Londynie i wyprodukowanych przez wieloletniego współpracownika grupy, Jérome’a Devoise’a.

Archive – Call To Arms & Angels, tracklista albumu:

CD 1

 1. Surrounded By Ghosts
 2. Mr Daisy
 3. Fear There And Everywhere
 4. Numbers
 5. Shouting Within
 6. Daytime Coma
 7. Head Heavy
 8. Enemy
 9. Every Single Day

CD 2

 1. Freedom
 2. All That I Have
 3. Frying Paint
 4. We Are The Same
 5. Alive
 6. Everything’s Alright
 7. The Crown
 8. Gold
Archive koncerty w Polsce 2022 BOKKA
okładka albumu Call To Arms & Angels Archive

Archive i BOKKA na jednej scenie. Koncerty Brytyjczyków w Polsce

Jesienią 2023 roku zespół wyruszy w trasę koncertową promującą swoje najnowsze wydawnictwo. Archive zagrają w najbardziej prestiżowych miejscach w Europie, a na trasie nie zabraknie również Polski, gdzie grupa zagra aż trzy koncerty.

 • 11 października 2023 – Kraków, Klub Studio
 • 12 października 2023 – Warszawa, Torwar 
 • 13 października 2023 – Gdańsk, Stary Maneż 

Podczas każdego z tych koncertów przed Archive zaprezentuje się zespół BOKKA w roli gościa specjalnego. Niewykluczone, że oba zespoły spotkają się na scenie w tym samym czasie, bowiem łączy ich wspólna przeszłość – BOKKA zremiksowała utwór Remains Of Nothing, który zasilił ostatnie wydawnictwo zespołu ArchiveVersions: Remixed z 2020 roku.

BOKKA – Remains Of Nothing (Archive Remix)

Zobacz również: „Nie robimy prawie nic, żeby zapobiec katastrofie” – wywiad z zespołem BOKKA

Archive wracają do Polski aż na trzy koncerty, które odbędą się jesienią 2023 roku. U boku Brytyjczyków zagra BOKKA. Sprawdźcie szczegóły tych wydarzeń! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Archive […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →