„All I Want For Christmas Is You” – świąteczny utwór jako kamień milowy


06 grudnia 2021

Podziel się newsem:

All I Want For Christmas Is You właśnie osiągnął kolejny ogromny komercyjny sukces. Utwór na Spotify został odtworzony ponad miliard razy.

All I Want For Christmas Is You, czyli TOP gwiazdkowych hitów

Już listopad powoli otworzył sezon na świąteczne piosenki, chociaż nie ma sztywnej daty, od kiedy można raczyć się okolicznościowymi utworami. Jedno jest pewne – ich pula nieustannie się poszerza. Jest popyt, jest podaż, z czego jasno wynika, że ludzie chcą i potrzebują świątecznych piosenek, tych nowych i tych starych.

Nieśmiertelne gwiazdkowe hity świecą jasno od wielu lat i nie sądzę, by czekała je prędka detronizacja. Let It Snow Franka Sinatry z 1948 roku trenduje na TikToku, Last Christmas zdarza się usłyszeć nawet w lipcu, a jeżeli chodzi o All I Want For Christmas Is You, czyli utwór niepodważalnie będący jednym z laickich symboli Bożego Narodzenia, to nie dość, że regularnie wraca na listy przebojów, to właśnie przebił barierę miliarda streamów na Spotify. A dlaczego ten wynik jest taki istotny?

Przeczytaj: Świąteczna playlista 2021. Oto najnowsze piosenki na Boże Narodzenie

All I want for christmas is you miliard odtworzeń

All I Want For Christmas Is You – świąteczny kamień milowy

Miliard na Spotify. Dużo czy mało? Zależy, jak leży, lecz w kontekście utworu, który został wydany prawie trzydzieści lat temu, a era na jego odtwarzanie przypada wyłącznie raz w roku? All I Want For Christams Is You w tej chwili ma na koncie 1 0002 059 264 streamów i jest pierwszym utworem wykonywanym przez kobietę i wydanym przed 2000 rokiem, który osiągnął ten pułap.

Przeczytaj: Mariah Carey tworzy świąteczny zestaw z McDonald’s. Kolabo nie tylko dla raperów

Dwa lata temu ukazała się rozszerzona edycja albumu Mariah CareyMerry Christmas Deluxe Anniversery Edition, na którym znalazły się specjalne, nieopublikowane dotąd materiały.

Z okazji 25-lecia płyty, utwór All I Want For Christmas Is You doczekał się również nowego specjalnego teledysku.

All I Want For Christmas Is You właśnie osiągnął kolejny ogromny komercyjny sukces. Utwór na Spotify został odtworzony ponad miliard razy. All I Want For Christmas Is You, czyli TOP gwiazdkowych hitów Już listopad powoli otworzył sezon na świąteczne piosenki, chociaż nie ma sztywnej daty, od kiedy można raczyć się okolicznościowymi utworami. Jedno jest pewne […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →