kadr z teledysku do „Four Out Of Five”

Alex Turner z Arctic Monkeys – raz legenda indie rocka, raz weselny wokalista


26 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Alex Turner, wokalista Arctic Monkeys, na przyjęciu weselnym wykonał utwór Diona, do którego młoda para zatańczyła swój pierwszy taniec.

Arctic Monkeys wydają płytę, a Alex Turner śpiewa na weselu

Nowa płyta Arctic Monkeys to jeden z najbardziej wyczekiwanych muzycznych comebacków tej jesieni, a nawet i całego roku. Album The Car został zapowiedziany na 21 października i będzie składać się z dziesięciu utworów. Promuje go singiel There’d Better Be A Mirrorball, który jest zarazem pierwszą nowością od zespołu po długiej (zbyt długiej) ciszy.

Do premiery płyty jest jednak jeszcze sporo czasu… który Alex Turner, frontman Arctic Monkeys wykorzystuje w nietypowy sposób. Internet obiegło właśnie nagranie, na którym uwieczniono wokalistę śpiewającego na weselu. Mało tego, muzyk wykonywał piosenkę, do której para młoda tańczyła swój pierwszy taniec.

Przeczytaj: Keanu Reeves zrobił niespodziankę nowożeńcom i pojawił się na ich weselu

arctic monkeys Alex turner wesele the car
The Car – okładka albumu

Zdjęcie albo to się nie wydarzyło

Alex Turner dołączył do zespołu, w którego skład wchodzili Michael Shuman z Queens Of The Stone Age i Mini Mansions, Stella Mozgawa z Warpaint i były frontman Wires On Fire, Evan Weiss. Razem wykonali utwór Only You Know Diona pochodzący z albumu Born To Be With You.

Kim byli ci szczęściarze, którym na ślubie śpiewał wokalista Arctic Monkeys? Turner wystąpił na weselu Zacha Dawesa, basisty Mini Mansions i The Last Shadow Puppets oraz jego partnerki Molly. Była to bardziej koleżeńska przysługa niż akcja w stylu Dawida Kwiatkowskiego, lecz wciąż – kto by nie chciał, żeby na jego przyjęciu wystąpiła gwiazda indie rocka? Nic tylko pozazdrościć.

Alex Turner, wokalista Arctic Monkeys, na przyjęciu weselnym wykonał utwór Diona, do którego młoda para zatańczyła swój pierwszy taniec. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Arctic Monkeys wydają płytę, a […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →