fot. Albert Ortega

Keanu Reeves zrobił niespodziankę nowożeńcom i pojawił się na ich weselu


29 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Co jakiś czas w Internecie pojawia się informacja, że Keanu Reeves zrobił coś, co pokazuje, że do celebryckiego życia mu daleko. Aktor pojawił się na weselu w Wielkiej Brytanii.

Keanu Reeves to kozak. Inne wiadomości: niebo jest niebieskie

Wiadomość o tym, że Keanu Reeves znów zrobił coś fajnego, to jedna z najlepszych informacji pod słońcem. Aktor tym razem zaskoczył gości weselnych w brytyjskim Daventry, kiedy pan młody James Roadnight przypadkowo natknął się na Reevesa w hotelowym barze.

Mój mąż zauważył go w barze. Podszedł, przedstawił się i powiedział, że dopiero co wziął ślub. Zaprosił Keanu, żeby wpadł się przywitać i wypić z nami drinka, jeśli by chciał. Był bardzo miły i powiedział, że później zajrzy. Nie wiedzieliśmy, czy to zrobi, ale fakt, że mój mąż z nim rozmawiał, był naprawdę super!

– mówi panna młoda, Nikki Roadnight.

Około godziny później hotelowa obsługa poinformowała Nikki, że mają specjalnego gościa. Jak nietrudno się domyślić, był to Keanu Reeves.

To było niezwykle ekscytujące. Podeszłam, żeby się przywitać i przedstawić. Zaoferowałam mu drinka, ale odmówił, bo był zmęczony długim lotem. Pomimo tego był bardzo miły i pogratulował nam ślubu! Był na tyle miły, że porobił sobie z nami zdjęcia, co udało się uchwycić naszemu fotografowi. Potem porozmawiał z gośćmi i też robił z nimi zdjęcia.

Samo nasze wesele było absolutnie wspaniałe i magiczne. A Keanu Reeves wpadający, żeby się przywitać, to już w ogóle kosmos. Na pewno tego nie zapomnimy – był to też start jednej z naszych wielu wspólnych przygód

– dodaje Nikki.
Keanu Reeves po raz kolejny udowodnił, dlaczego jest tak lubianym celebrytą
fot. Getty Images

Keanu Reeves na bok, wkracza John Wick

Aktor za jakiś czas będzie musiał zrobić sobie przerwę od wpadania na wesela, a to wszystko w związku z filmem John Wick 4. Chociaż premiera produkcji została zaplanowana na marzec 2023 roku, to machina promocyjna powoli rusza. W obrazie Chada Stahelskiego wystąpią także Laurence Fishburne, Donnie Yen, Shamier Anderson, Bill Skarsgård oraz Rina Sawayama.

John Wick: Chapter 4 – zobacz teaser

Co jakiś czas w Internecie pojawia się informacja, że Keanu Reeves zrobił coś, co pokazuje, że do celebryckiego życia mu daleko. Aktor pojawił się na weselu w Wielkiej Brytanii. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →