fot. materiały promocyjne

Keanu Reeves powraca. Opublikowano pierwsze zdjęcie promujące film “John Wick 4”


22 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Machina promocyjna ruszyła. Wytwórnia Lionsgate opublikowała pierwsze zdjęcie zwiastujące czwartą część filmu John Wick z Keanu Reevesem w roli głównej.

John Wick 4 z pierwszym materiałem promującym

Jeden z najsłynniejszych morderców współczesnego kina powraca. Dziś wytwórnia Lionsgate opublikowała zdjęcie rozpoczynające kampanię reklamową czwartej części Johna Wicka. Na fotografii widzimy głównego bohatera, w którego niezmiennie wciela się Keanu Reeves, modlącego się wśród świec.

Zobacz: Keanu Reeves po raz kolejny utwierdza nas w przekonaniu, że nie ma milszego celebryty od niego

Obok Reevesa wystąpią także m.in. Laurence Fishburne, Donnie Yen, Shamier Anderson, Bill Skarsgård oraz Rina Sawayama – brytyjska wokalistka. Ogólnoświatową premierę filmu zaplanowano na 24 marca przyszłego roku. Producentami są Erica Lee oraz Basil Iwanyk, natomiast reżyserii dzieła ponownie podjął się Chad Stahelski. Już w zeszłym roku Fishburne zdradził, czego możemy spodziewać się po czwartej odsłonie filmu.

O ile to ten sam świat, co pozostałe trzy filmy, to jest po prostu głębszy. Jest o wiele głębszy, jeśli chodzi o kodeks zabójcy i relację, jaką ma z jedną postacią w szczególności, którą moim zdaniem gra pan Watanabe… to naprawdę serce i dusza tego filmu

– powiedział dla Collidera.

Na łamach tego samego portalu o poziomie Johna Wicka 4 zapewniał Stahelski. Reżyser zdradził w maju, że w filmie pojawi się sporo nowych twarzy.

Sądzę, że Chapter 4 to dobra kontynuacja wszystkich poprzednich filmów. Ma pewne zakończenie, które uważam za świetne. Wprowadzamy mnóstwo nowych postaci, które mają sporo do powiedzenia w temacie Wicka zarówno w kwestii jego przeszłości, jak i teraźniejszości. To, jak naprawdę wyglądałoby życie Johna, który obecnie przeżywa kryzys egzystencjonalny. W mojej opinii to najfajniejsza część filmu.

Machina promocyjna ruszyła. Wytwórnia Lionsgate opublikowała pierwsze zdjęcie zwiastujące czwartą część filmu John Wick z Keanu Reevesem w roli głównej. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins John Wick 4 z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →