fot. Frazer Harrison/Getty Images for for CinemaCon

Keanu Reeves po raz kolejny utwierdza nas w przekonaniu, że nie ma milszego celebryty od niego


07 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Keanu Reeves przekonuje nas, że tak sympatycznych celebrytów jak on po prostu nie ma. Rozmowa aktora z młodym fanem podbija właśnie Internet.

Gwiazda Matrixa podbija Internet

Rozmowa po długim locie między Keanu Reevesem a jego młodym fanem na lotnisku stała się ostatnio bardzo popularna w mediach społecznościowych.

Wszystko to za sprawą udokumentowanego na Twitterze przez producenta telewizyjnego Andrewa Kimmela filmiku, w którym do aktora zwrócił się młody chłopak, proszący Keanu o autograf po jego locie z Londynu do Nowego Jorku. Na Reevesa spadła później również seria szybkich pytań, na którą gwiazda Matrixa z chęcią odpowiedziała.

Keanu z radością zareagował na każde z nich

– napisał Kimmel obok zdjęcia ich obojga.

Przeczytaj także: Keanu Reeves za wynagrodzenie z Matrixa sfinansował badania onkologiczne

Keanu Reeves matrix onkologia
Keanu Reeves / fot. NME

Gdy fan zaczął “wyczerpywać pulę pytań”, Reeves zaczął żartobliwie maglować go swoimi, pytając: “Dlaczego byłeś w Europie? Do jakich galerii chodziłeś w Paryżu? Jaka była twoja ulubiona?”.

Uwierzcie mi, że ten mężczyzna nie mógł być milszy, zwłaszcza po międzynarodowym locie. Pomyślałem, że podzielę się tym, ponieważ koleś wykazał się klasą i małe chwile, takie jak ta, mogą zrobić tak wielką różnicę w życiu ludzi. Potrzebujemy więcej ludzi jak on!

– dodał Kimmel.

Po powrocie do roli Neo w The Matrix Resurrections w zeszłym roku Reeves ponownie wcieli się w rolę Johna Wicka w filmie John Wick: Chapter 4, którego premiera odbędzie się 24 marca 2023 roku.

Obok Reevesa w czwartej części filmu występują Laurence Fishburne, Shamier Anderson, Donnie Yen, Bill Skarsgård i piosenkarka Rina Sawayama w swoim debiucie fabularnym.

Tak naprawdę jest to ten sam świat, co w pozostałych trzech filmach, jednak jest on po prostu głębszy. Jest o wiele głębszy pod względem kodu zabójcy i relacji, które ma w szczególności z jedną postacią, którą myślę, że gra pan Watanabe… on jest prawdziwą duszą i sercem tego przedsięwzięcia

– powiedział o filmie Laurence Fisburne.

Keanu Reeves przekonuje nas, że tak sympatycznych celebrytów jak on po prostu nie ma. Rozmowa aktora z młodym fanem podbija właśnie Internet. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Gwiazda Matrixa […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →