Będzie kolejna część „Matrixa”. W roli głównej ponownie Keanu Reeves


21 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Szef Warner Bros. ogłosił, że kultowa trylogia Matrix doczeka się kontynuacji. W roli Neo, głównego bohatera, zobaczymy ponownie Keanu Reevesa. Sprawdźcie szczegóły.

Matrix to już kultowa, filmowa trylogia science fiction. Pierwsza część wyszła w 1999 roku. Kolejne: Matrix: Reaktywacja i Matrix: Rewolucje trafiły do kin w roku 2003. Filmy zostały napisane i wyreżyserowane przez rodzeństwo Wachowski (wówczas jeszcze braci).

Matrix – opis filmu

Neo jest genialnym hakerem. Pewnego dnia nawiązuje z nim kontakt tajemniczy Morfeusz – człowiek, który obiecuje przekazać mu wiedzę o rzeczywistości, w jakiej żyje. Prawdę o dwóch światach: prawdziwym i wygenerowanym, który ma tylko udawać rzeczywistość. Neo przystaje do grupy Morfeusza i zaczyna dostrzegać, że świat, w którym egzystował to fikcja, a jego życiem cały czas ktoś kierował.

matrix 4

Matrix 4 ponownie z Keanu Reevesem

20 lat od premiery pierwszego filmu, studio Warner Bros., odpowiedzialne za produkcję wszystkich trzech części, ogłosiło, że powstanie Matrix 4. Obraz wyreżyseruje współautorka trylogii Lana Wachowski. Natomiast w rolę głównego bohatera Neo ponownie wcieli się Keanu Reeves, w roli Trinity zobaczymy Carrie-Anne Moss. To świetna wiadomość, że po tylu latach uda się stworzyć kontynuację w oryginalnej obsadzie.

Szczegóły fabuły filmu nie są jeszcze znane. Prace nad jego powstaniem mają ruszyć w przyszłym roku.

Czekacie na nowego Matrixa?

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: