Keanu Reeves w grze Cyberpunk 2077 – zobacz oficjalny zwiastun

Podziel się newsem:

Premiera gry Cyberpunk 2077 zaplanowana jest na 16 kwietnia 2020 roku. Pojawił się już oficjalny zwiastun, w którym występuje aktor Keanu Reeves. Sprawdź szczegóły.

Cyberpunk 2077 to fabularna gra akcji, stworzona przez polskie studio CD Projekt RED (odpowiedzialne także za wszystkie części Wiedźmina). Jest to komputerowa adaptacja klasycznej gry fabularnej Cyberpunk 2020, wydanej w 1995 rok, z tym, że osadzona 57 lat później.

Cyberpunk 2077 – premiera 16 kwietnia!

Gra została zaprezentowana podczas targów E3 2019 w Los Angeles, podczas których twórcy zdradzili datę premiery i zaprezentowali zwiastun. Gra ukaże się 16 kwietnia, równocześnie na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

W trakcie prezentacji gry, na scenie pojawił się Keanu Reeves, który był ubrany w koszulkę z nowego sklepu CD Projektu. Aktor, oprócz tego, że jest zaangażowany w promocję gry, także się w niej pojawia, jako jedna z postaci.

 Keanu Reeves jedną z postaci w grze Cyberpunk 2077

Opis gry Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.

Obejrzyj zwiastun gry Cyberpunk 2077:

Premiera gry Cyberpunk 2077 zaplanowana jest na 16 kwietnia 2020 roku. Pojawił się już oficjalny zwiastun, w którym występuje aktor Keanu Reeves. Sprawdź szczegóły. Cyberpunk 2077 to fabularna gra akcji, stworzona przez polskie studio CD Projekt RED (odpowiedzialne także za wszystkie części Wiedźmina). Jest to komputerowa adaptacja klasycznej gry fabularnej Cyberpunk 2020, wydanej w 1995 rok, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →