kadr z nagrania występu zespołu Dogstar podczas Bottlerock

Nie samym aktorstwem człowiek żyje. Keanu Reeves i jego zespół Dogstar razem na scenie

Obserwuj nas na instagramie:

Keanu Reeves wraz z zespołem Dogstar wystąpili na żywo podczas festiwalu w Napa. Aktor zapowiedział powrót do tworzenia muzyki.

Keanu Reeves znów na scenie

Wiedzieliście, że Keanu Reeves gra na gitarze basowej w zespole rockowym? Mogła wam umknąć ta informacja, patrząc na to, że Dogstar zakończyli swoją działalność w 2002 roku. Z początkiem maja zapowiedzieli wielki powrót i dziękowali fanom na instagramie za entuzjastyczne reakcje:

Jesteśmy zachwyceni waszą reakcją! Szczerze mówiąc, w ogóle się jej nie spodziewaliśmy. Chcemy grać jeszcze więcej. Tego lata zaprezentujemy naszą nową muzykę, a potem zagramy kilka koncertów. Kiedy już będziemy mogli wszystko wyjawić, na pewno damy wam znać. Mamy wiele do zrobienia, ale zapewniamy, że pracujemy nad tym i zebraliśmy fantastyczny zespół, który nam pomaga. Zamierzamy również zrobić teledysk promujący nasz pierwszy utwór. To wszystko, co możemy teraz powiedzieć. Nie mogę się doczekać, aż podzielimy się z wami naszą nową muzyką. (…) Jeszcze raz dziękujemy za cierpliwość. Naprawdę mamy najlepszych, najbardziej oddanych fanów!

Jak zapowiedzieli, tak zrobili. Zespół Keanu Reevesa zagrał podczas festiwalu Bottlerock w Napa w stanie Kalifornia. Podczas występu, Dogstar zagrali sporo starszych utworów ze swoich albumów studyjnych, Our Little Visionary z 1996 roku i Happy Ending z 2000 roku. Co jednak najważniejsze, fani usłyszeli kilka nieopublikowanych jak dotąd utworów z nadchodzącego, jeszcze niezatytułowanego albumu Dogstar. Poniżej znajdziecie fragment występu zespołu.

Fragment występu Dogstar

Sukces Keanu

Z pewnością do potencjalnego sukcesu komercyjnego zespołu Dogstar przyczyni się postać ich basisty, Keanu Reevesa. Znany dużo bardziej ze swojej aktorskiej działalności Kanadyjczyk świętuje sukces filmu John Wick 4, który w box office przekroczył 400 milionów dolarów przychodu. Oficjalnie zapowiedziano już także piątą część serii, a ponadto firma Lionsgate ma zamiar rozszerzyć franczyzę o wejście na rynek gier. Wygląda na to, że moment ogromnej popularności Keanu jeszcze prędko się nie skończy.

Keanu Reeves wraz z zespołem Dogstar wystąpili na żywo podczas festiwalu w Napa. Aktor zapowiedział powrót do tworzenia muzyki. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Keanu Reeves znów na scenie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →