kadr z filmu „John Wick 4”

Keanu Reeves streścił fabułę serii „John Wick”. Zajęło mu to minutę


09 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Twórcy serii John Wick ułatwili widzom przypomnienie sobie trzech pierwszych części filmu przed obejrzeniem czwartej. Podsumowanie trwa… minutę.

Gdy zapomnisz, o co chodziło

Znacie to uczucie, gdy na nowy sezon serialu, albo kolejny film z serii czekacie tak długo, że zdążyliście zapomnieć już fabułę poprzedniej części? Z pewnością tak. Wówczas na pomoc przychodzą tak zwane „recapy”, czyli mniej lub bardziej obszerne streszczenia. Twórcy serii John Wick, przed czwartą częścią przygód znanego mściciela, postanowili przypomnieć fabułę pozostałych części. Przyda się to zarówno osobom, które je już widziały, jak i tym niezaznajomionym z serią.

Złośliwi mogliby powiedzieć, że w filmach o Johnie Wicku fabuła ma tak małe znaczenie, że nie ma za bardzo czego przypominać. I coś w tym jest, skoro Keanu Reevesowi opowiedzenie o tym, co działo się w jedynce, dwójce i trójce zajęło dosłownie minutę.

Trylogia Johna Wicka w minutę

John Wick 4 nadchodzi

Jeśli wierzyć Keanu Reevesowi (a nie wolno nie wierzyć Keanu Reevesowi) John Wick 4 będzie najbardziej widowiskową częścią serii:

Nie będę ukrywał, że praca nad Johnem Wickiem 4 sporo mnie kosztowała. Po każdym dniu zdjęciowym byłem wykończony, zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Mam jednak pewność, że widzowie docenią naszą pracę, bo czwarta część – moim skromnym zdaniem – jest najciekawsza i najbardziej widowiskowa 

Oprócz jednego z najbardziej memicznych aktorów na świecie na ekranie zobaczymy także Billa Skarsgårda, Donniego Yena profesjonalnego mistrza sztuk walki, ale też… Rinę Sawayamę. Premiera Johna Wicka 4 już 24 marca.

Twórcy serii John Wick ułatwili widzom przypomnienie sobie trzech pierwszych części filmu przed obejrzeniem czwartej. Podsumowanie trwa… minutę. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Gdy zapomnisz, o co […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →