fot. Carlos Osorio

Keanu Reeves jako Batman? Aktor chciałby zagrać Mrocznego Rycerza


27 lipca 2022

Podziel się newsem:

Keanu Reeves wyraził swoje zainteresowanie aktorską rolą Batmana. Aktor podkłada również Mrocznemu Rycerzowi głos w animacji DC Liga Super-Pets.

Keanu Reeves jako Batman? Dlaczego nie

Keanu Reeves przyznał, że chętnie wcieliłby się w rolę Batmana, gdyby była taka możliwość. Odtwórca roli Neo w serii Matrix, który ostatnimi laty święci triumfy jako John Wick zdradził, w jakich warunkach mógłby założyć czarną pelerynę.

To zawsze było moim marzeniem. Teraz jest nim Robert Pattinson i uważam, że jest w tej roli świetny. Może kiedyś, kiedy będą potrzebować starszego Batmana.

Keanu Reeves zaliczył już swój debiut jako Człowiek Nietoperz, podkładając Batmanowi głos w najnowszej animacji DC Liga Super-Pets.

W filmie DC Liga Super-Pets superpies Krypto i Superman są nierozłącznymi przyjaciółmi o tych samych supermocach. Ramię w ramię zwalczają przestępczość w Metropolis. Superman, razem z resztą Ligi Sprawiedliwości, zostaje jednak uprowadzony. Krypto musi przekonać naprędce zebraną grupę zwierzaków ze schroniska – Asa Bat-psa, świnkę zwisłobrzuchą PB, żółwia Mertona i wiewiórkę Chipa – do zapanowania nad własnymi, dopiero co odkrytymi mocami i pomocy w uratowaniu superbohaterów.

głosi opis filmu

W rolę Krypto wcielił się Dwayne „The Rock” Johnson, zaś As Bat-pies przemówił głosem Kevina Harta. Rola Supermana przypadła Johnowi Krasinskiemu.

DC Liga Super-Pets – zwiastun

Keanu Reeves po raz kolejny jako John Wick

Keanu Reeves już po raz czwarty wcieli się w Johna Wicka, a wytwórnia Lionsgate opublikowała niedawno pierwsze zdjęcie z nadchodzącej produkcji.

fot. Lionsgate

Sądzę, że Chapter 4 to dobra kontynuacja wszystkich poprzednich filmów. Ma pewne zakończenie, które uważam za świetne. Wprowadzamy mnóstwo nowych postaci, które mają sporo do powiedzenia w temacie Wicka zarówno w kwestii jego przeszłości, jak i teraźniejszości. To, jak naprawdę wyglądałoby życie Johna, który obecnie przeżywa kryzys egzystencjonalny. W mojej opinii to najfajniejsza część filmu.

mówił w maju reżyser filmu Chad Stahelski

John Wick 4 trafi na kinowe ekrany 24 marca 2023 roku.

Keanu Reeves wyraził swoje zainteresowanie aktorską rolą Batmana. Aktor podkłada również Mrocznemu Rycerzowi głos w animacji DC Liga Super-Pets. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Keanu Reeves jako Batman? […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →