kadr z filmu

Keanu Reeves w wybuchowym zwiastunie filmu „John Wick 4


17 lutego 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Nadchodzi John Wick 4 z Keanu Reevesem, który wciela się w tytułowego zabójcę. Ta część serii wykończyła aktora fizycznie i psychicznie, ale sam zapowiedział ją jako „najciekawszą i najbardziej widowiskową”. Zobaczcie zwiastun produkcji.

John Wick 4 – o czym opowie film?

Keanu Reeves po raz kolejny wciela się w rolę zabójcy Johna Wicka. Tym razem walczy z organizacją najlepszych płatnych morderców High Table, rozrzuconą po całym świecie. W różnych miejscach globu będzie musiał zmierzyć się z różnymi postaciami, które będą pragnęły jego śmierci jeszcze mocniej, niż antagoniści w poprzednich częściach serii.

W filmie John Wick 4 pojawią się m.in. Bill Skarsgård (Pennywise z To), Donnie Yen (główny bohater serii Yip Man, profesjonalny mistrz sztuk walki), Hiroyuki Sanada (Ostatni samuraj, 47 roninów), piosenkarka Rina Sawayama, Lance Reddick po raz kolejny w roli Charona oraz Ian McShane jako Winston. Za reżyserię filmu od Lionsgate odpowiada klasycznie Chad Stahelski, a scenariusz napisze Mike Finch (Predators, Hitman: Agent 47). Światową premierę zaplanowano na 24 marca, a już teraz podzielono się zwiastunem.

Keanu Reeves: To najciekawsza i najbardziej widowiskowa część

Czwarty John Wick jest najdłuższym wśród filmów z serii – trwa niemal 3 godziny. Twórcy są jednak przekonani, że produkcja będzie kasowym sukcesem i zarobi setki milionów dolarów. Patrząc na poprzednie odsłony serii John Wick, mogą mieć rację. Te zarobiły łącznie niecałe 600 milionów.

„Nie będę ukrywał, że praca nad Johnem Wickiem 4 sporo mnie kosztowała. Po każdym dniu zdjęciowym byłem wykończony, zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Mam jednak pewność, że widzowie docenią naszą pracę, bo czwarta część – moim skromnym zdaniem – jest najciekawsza i najbardziej widowiskowa” – przyznał Keenu Reeves w wywiadzie z „Total Film”.

kadr z filmu „John Wick”

Jeśli oglądaliście Johna Wicka, to wiecie, że twórcy skupiają mocną uwagę na sceny akcji, pełne akrobacji, wy^czynów kaskaderskich i umiejętności sztuk walki. Ciekawym elementem filmu John Wick 4 jest z pewnością obecność mistrza Donniego Yena. „On nie jest aktorem, którego trzeba trenować do każdej konkretnej walki. Jest świetnym aktorem, który jest również wyszkolonym wojownikiem. Jego umiejętność tworzenia choreografii na podstawie własnej kreatywności jest na światowym poziomie. Gdy dodasz to do wieloletnich treningów Keanu Reevesa, otrzymasz coś wyjątkowego” – mówił o nim koordynator kaskaderów filmu, Scott Rogers.

Nadchodzi John Wick 4 z Keanu Reevesem, który wciela się w tytułowego zabójcę. Ta część serii wykończyła aktora fizycznie i psychicznie, ale sam zapowiedział ją jako „najciekawszą i najbardziej widowiskową”. Zobaczcie zwiastun produkcji. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →