Facebook / Arctic Monkeys

Arctic Monkeys powracają! Nowa płyta już w październiku


24 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Arctic Monkeys przerywają wydawniczą ciszę! Brytyjski zespół zapowiedział nową płytę. Kiedy premiera?

Arctic Monkeys powracają

Na ten moment fani brytyjskiego zespołu czekali ponad cztery lata. Arctic Monkeys zapowiedzieli swój nowy, studyjny krążek! Siódma płyta Alexa Turnera i spółki nosi tytuł The Car. Krążek ukaże się 21 października 2022 roku. Zespół podzielił się tracklistą oraz okładką wydawnictwa:

  1. There’d Better Be A Mirrorball
  2. I Ain’t Quite Where I Think I Am
  3. Sculptures Of Anything Goes
  4. Jet Skis On The Moat
  5. Body Paint
  6. The Car
  7. Big Ideas
  8. Hello You
  9. Mr Schwartz
  10. Perfect Sense
Arctic Monkeys powracają! Nowa płyta już w październiku
okładka płyty Arctic Monkeys – The Car

Album można już zamawiać na stronie internetowej Arctic Monkeys. Jest on dostępny w kilku standardowych formatach, takich jak CD, wersja na winylu, kasecie czy do pobrania w cyfrze. Klasycznie już, preorder można także zamawiać w różnych pakietach, w których znajduje się także odświeżacz powietrza do samochodu.

Czego możemy się spodziewać?

Na to pytanie już jakiś czas temu odpowiedział perkusista zespołu, Matt Helders.

Zawsze chcemy pójść nieco dalej. Jest to dla nas normalne. Płyty zazwyczaj podejmują te tropy, które zostawiły poprzednie wydawnictwa. Ma to dla nas sens, ale zawsze próbujemy zrobić coś innego. Ciężko to opisać. Tak czy siak wiadomo, że to ten sam zespół.

Krążek w zasadzie zacznie się tam, gdzie muzycznie skończył się Tranquility Base Hotel & Casino. To nigdy już nie będzie coś w stylu riffów, jak w R U Mine?. Jest jednak kilka gitarowych rzeczy, są szybsze kawałki, ale nie będzie to głośne granie. Ciężko to wytłumaczyć!

Dodatkowo, mały przedsmak tego, co nas czeka, zespół zaprezentował na festiwalu Zurich OpenAir, gdzie wykonał utwór I Ain’t Quite Where I Think I Am. Sprawdźcie fanowskie nagranie!

Arctic Monkeys – I Ain’t Quite Where I Think I Am @ Zurich OpenAir

Arctic Monkeys przerywają wydawniczą ciszę! Brytyjski zespół zapowiedział nową płytę. Kiedy premiera? Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze Arctic Monkeys powracają Na […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →