fot. Aaron Parsons

Arctic Monkeys wracają na trasę! Będzie koncert w Polsce?


16 listopada 2021

Podziel się newsem:

Arctic Monkeys właśnie ogłosili minitrasę koncertową. Na ich liście znalazło się tylko kilka krajów – czy wśród nich jest również Polska? Kiedy brytyjski zespół powróci nad Wisłę?

Arctic Monkeys – najpierw trasa potem płyta?

Są jednym z popularniejszych zespołów britpopowych – nadal, a na scenie są przecież dobre piętnaście lat. Album AM to już taka klasyka klasyk, z którego wyszły właściwie same hity. I serio, nie ma nic złego w tym, że Waszą ulubioną piosenką jest Do I Wanna Know czy R U Mine?

Oczywiście dyskografia Arctic Monkeys ani tu się nie kończy, ani się nie zaczyna. W 2018, jeszcze przed występem zespołu na Open’erze, ukazał się ich ostatni do tej pory studyjny album – Tranquality Base Hotel & Casino. W zeszłym roku na osłodę oczekiwania wyszła płyta koncertowa – Live at the Royal Albert Hall, zaś na początku stycznia, manager zespołu, Ian McAndrew, oficjalnie potwierdził, że artyści pracują nad nowym materiałem. W sierpniu na Instagramie krążyły wpisy sugerujące, że krążek faktycznie już powstał. Posty jednak zostały usunięte – ale wiadomo, że co raz było w Internecie, tak łatwo stamtąd nie zniknie.

Przeczytaj: 15 utworów na 15 lat od debiutu Arctic Monkeys

Arctic Monkeys trasa koncerty polska
fot. Aaron Parsons

Pięć koncertów i cztery kraje

Arctic Monkeys niespodziewanie, szybciej niż informacją o nowym albumie, podzielili się pierwszymi terminami koncertów w 2022 roku. Zespół wystąpi w czterech krajach, gdzie zagra pięć występów. Czy Polska znalazła się na tej minitrasie?

Arctic Monkeys – Knee Socks

Niestety nie, ale to nie oznacza, że nie będziemy mieć okazji, żeby zobaczyć zespół latem na żywo. Brytyjska grupa zagra bowiem m.in w Czechach, dokąd faktycznie sporo Polaków ściąga na koncerty.

Bilety trafią do sprzedaży 24 listopada o godzinie 10.00. Znajdziecie je na stronie arcticmonkeys.com/live.

Ta niewielka pula koncertów to prawdopodobnie tylko przedsmak – niecierpliwie wypatrujemy więcej!

Arctic Monkeys trasa koncerty polska

Arctic Monkeys właśnie ogłosili minitrasę koncertową. Na ich liście znalazło się tylko kilka krajów – czy wśród nich jest również Polska? Kiedy brytyjski zespół powróci nad Wisłę? Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →