Arctic Monkeys nagrali już nowy album? Wiele na to wskazuje


16 sierpnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Jak wynika z postu opublikowanego przez dawny klasztor Butley Priory w hrabstwie Suffolk, muzycy z grupy Arctic Monkeys w ubiegłym miesiącu pracowali tam nad nowym materiałem.

Arctic Monkeys nagrywali nowy materiał w dawnym klasztorze Butley Priory

Na stronie internetowej Butley Priory, miejsca oddalonego o dwie godziny od Londynu na wybrzeżu Suffolk, pojawiła się informacja, że między czerwcem a lipcem Arctic Monkeys nagrywali tam swój kolejny, siódmy album.

Gościliśmy zespół, który przebywał z nami przez ostatni miesiąc, nagrywając album.

Muzycy uwielbiają akustykę w Wielkiej Sali i Salonie z ogromnymi sklepionymi sufitami. Słuchanie śpiewu podczas podlewania i pielenia ogrodu, słuchanie kontrabasu, bębnów i fortepianu dobiegających z otwartych podwójnych drzwi, było niezwykle miłe. Dziękujemy, Arctic Monkeys

brzmiała treść postu

Później pojawiło się także zdjęcie na Instagramie, na którym widać zespół wraz z kucharzem klasztornym. Zarówno wpis na stronie Butley Priory, jak i zdjęcie na Instagramie zostały usunięte, jednak jak wiadomo w Internecie nic nie ginie i po sieci krążą screeny, które możecie zobaczyć poniżej:

Actic Monkeys nagrali nowy album?
Actic Monkeys nagrali nowy album?

Sprawdź także: 15 utworów na 15 lat od debiutu Arctic Monkeys

O tym, że zespół z Sheffield pracuje nad nowym krążkiem pisaliśmy już w styczniu, kiedy Matt Helders, perkusista grupy zdradził, że powoli zaczęli tworzyć nowy materiał.

Przeczytaj: To już potwierdzone! Arctic Monkeys pracują nad nowym albumem

Ostatni studyjny album Arctic Monkeys to Tranquility Base Hotel & Casino z 2018 roku. Z kolei pod koniec 2020 ukazał się album koncertowy, który zawiera zapis występu zespołu w legendarnej sali koncertowej Royal Albert Hall w Londynie. Zysk ze sprzedaży został przekazany na cele charytatywne.

Jak wynika z postu opublikowanego przez dawny klasztor Butley Priory w hrabstwie Suffolk, muzycy z grupy Arctic Monkeys w ubiegłym miesiącu pracowali tam nad nowym materiałem. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →