fot. kadr z teledysku

Alberto rusza z preorderem debiutanckiej EP-ki wraz z singlem „KokaPaniePenga”


25 lutego 2022

Podziel się newsem:

Alberto opublikował dziś kolejny teledysk na kanale GM2L. Wraz z premierą wytwórnia rozpoczęła przedsprzedaż debiutanckiej EP-ki rapera zatytułowanej Miejska Jungla EP.

Zawodnik GM2L z debiutanckim materiałem już tej wiosny

O północy na platformach streamingowych zadebiutował singiel KokaPaniePenga, w którym obok Alberto wystąpili Josef Bratan oraz 730 Huncho. Utwór, do którego bit wyprodukował 2300beats, doczekał się teledysku. Ten opublikowano w południe na kanale wytwórni GM2L. Wideo luźno nawiązuje do popularnej serii gier Grand Theft Auto od studia Rockstar Games.

Alberto feat. Josef Bratan, 730 Huncho – KokaPaniePenga

Zobacz: Kronkel Dom i Alberto we wspólnym singlu nawiązującym do filmu z Ice Cube’em

Wraz z premierą teledysku wystartowała przedsprzedaż debiutanckiej EP-ki podopiecznego Malika Montany. Już 22 kwietnia bieżącego roku na rynku fonograficznym ukaże się Miejska Jungla EP. Materiał będzie składać się z ośmiu piosenek, w tym z jednego bonus tracka. Razem z preorderem wydawca opublikował okładkę, tracklistę, gości oraz producentów. Na krążku znajdą się m.in. największe hity rapera.

Alberto – Miejska Jungla EP – tracklista albumu

  1. Dwutakt prod. Olek x Saint Cardona
  2. Strzał prod. Olek x Szamz x Swizzy
  3. Z bratem zarabiam papier feat. Josef Bratan prod. Lucabeats x r4diant
  4. Wóz albo przewóz prod. Matheo x Olek
  5. Mały Gnój prod. younguena
  6. Północ feat. P3 prod. Arouselbain
  7. KokaPaniePenga feat. Josef Bratan, 730 Huncho prod. 2300Beats
  8. Serce Lwa prod. Swizzy x Syrubaby (bonus track)
alberto miejska jungla ep gm2l
okładka Miejska Jungla EP Alberta, GM2L 2022

Razem z albumem do sprzedaży trafił oficjalny merch zawodnika GM2L. Fani Alberto mogą zaopatrzyć się w koszulki, bluzy oraz w zestawy hoodie + album lub t-shirt + album. Wytwórnia podkreśla, że tylko w preorderze Miejska Jungla EP będzie dostępna z autografem autora.

Alberto opublikował dziś kolejny teledysk na kanale GM2L. Wraz z premierą wytwórnia rozpoczęła przedsprzedaż debiutanckiej EP-ki rapera zatytułowanej Miejska Jungla EP. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →