fot. materiały prasowe

Adele w stylu vintage. „Oh My God” jak „Rolling in the Deep


13 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Adele wczoraj wieczorem opublikowała swój drugi teledysk promujący album 30. Klipem zobrazowano utwór Oh My God, a produkcja wieje klimatem nieco przypominającym inny hit wokalistki – Rolling in the Deep.

Adele – Rested and Re-Set!

Czy 2022 to będzie jej rok? Album 30, długo wyczekiwany nie tylko przez fanów, ale i przez całe środowisko muzyczne przyjął się bardzo dobrze, więc artystce nie pozostaje nic innego, jak drążyć z tego źródła. Płyta miała swoją premierę 19 listopada, natomiast jej promocja rozpoczęła się na początku października. Nieco ponad miesiąc medialnego szumu to niewiele jak na wydarzenie takiej skali, ale równocześnie… wystarczająco. Przykład wokalistki nie jest zresztą jedyny – The Weeknd wydał album z tygodnia na tydzień (choć pojawiały się przesłanki, że to się stanie) i tyle też wystarczyło, by wszyscy o nim mówili.

Adele wszem i wobec ogłosiła, że jest totalnie gotowa na wkroczenie w nowy rok, a na Twitterze enigmatycznie zapowiedziała, że można szykować się na duże rzeczy. Jedną z ogłaszanych przez nią nowości, jest oczywiście teledysk do klipu Oh My God. Po piętnastosekundowym teaserze, w końcu ukazała się całość klipu.

Rested and Re-Set! Czuję się gotowa na 2022 rok, nadchodzi tak wiele, cieszę się, że wszyscy to zobaczycie x

– napisała piosenkarka na swoim Twitterze.

Przeczytaj: Spotify na prośbę Adele usuwa przycisk shuffle

Adele oh my god teledysk
via Facebook

Retro estetyka działa. Jesteśmy w domu

Artystka postawiła na dość nietypowy ruch i klip został zrealizowany w czerni i bieli. Rozwiązanie nieoczywiste i niekoniecznie przystające do współczesnych standardów, aczkolwiek estetycznie wysmakowane. Z teledysku bije tak wysmakowanie, jak i elegancja. Rezonuje zarówno z klipem Rolling in the Deep z płyty 21, jak i z… Treat People With Kindness Harry’ego Stylesa. Nie tylko kolorami. Raczej, albo przede wszystkim – swobodą.

A co wy sądzicie o najnowszym teledysku Adele?

Adele – Oh My God (Official Video)

Adele wczoraj wieczorem opublikowała swój drugi teledysk promujący album 30. Klipem zobrazowano utwór Oh My God, a produkcja wieje klimatem nieco przypominającym inny hit wokalistki – Rolling in the Deep. Adele – Rested and Re-Set! Czy 2022 to będzie jej rok? Album 30, długo wyczekiwany nie tylko przez fanów, ale i przez całe środowisko muzyczne […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →