Zmęczony i senny, czyli Guzior i jego “KUSHKOMA”!


09 listopada 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Guzior w weekend wypuścił nowy singiel wraz z klipem, który w całości został zrealizowany w futurystycznych budynkach Alvernia Studios. Sprawdźcie szczegóły.

Guzior i jego zmęczenie

Nie minął tydzień, a już otrzymaliśmy kolejny nowy numer od Guziora. KUSHKOMA, to drugi singiel zapowiadający długo wyczekiwane wydawnictwo wrocławskiego rapera – PLEŚŃ. Jednak co tak właściwie oznacza tytułowa kushkoma?

Osoby zaznajomione z jaraniem blantów, na pewno znają ten stan, gdzie po dobrym paleniu przychodzi moment, kiedy po prostu odechciewa się wszystkiego, a jedyną aktywnością, która wchodzi w grę, jest słodki sen – to właśnie kushkoma. Co do samego tematu jarania, to ten przewija się przez twórczość Guziora niemalże od zawsze.

KUSHKOMA to także świetnie poskładany numer, w którym oprócz chwytliwego refrenu, otrzymaliśmy także kilka fajnych łamańców językowych i gier słownych. Panie i Panowie, Guzior wrócił, nieco ospałym krokiem, ale za to w jakim stylu. Sprawdźcie sami.

Guzior – K U S H K O M A

Singiel do sieci trafił wraz z klipem autorstwa ekipy HDSCVM. I muszę przyznać, że jest to chyba jeden z lepszych klipów tego roku. Zdjęcia zrealizowano niedaleko Krakowa, a dokładniej w futurystycznych budynkach Alvernia Studios.

Guzior Alvernia_Studios_1

Kompleks budynków wytwórni mieści się na powierzchni liczącej 13 tysięcy metrów kwadratowych. Charakterystycznym elementem studia są białe kopuły, których wnętrze do złudzenia przypomina te z filmów z uniwersum Obcego.

Alvernia Studios odpowiadała także za produkcje takich filmów jak Gorejący Krzew Agnieszki Holland, czy Essential Killing Jerzego Skolimowskiego.

Guzior – PLEŚN – zamów preorder!

Oczywiście, nie moglibyśmy zostawić Was bez żadnych informacji na temat preorderu nowego krążka Guziora. PLEŚŃ zostanie wydana nakładem QueQuality i EvilTwin, natomiast światło dzienne ujrzy już 4 grudnia.

Preorder możecie zamówić bezpośrednio, klikając w ten link.

Guzior feat. Oskar83 – F A L A

Guzior w weekend wypuścił nowy singiel wraz z klipem, który w całości został zrealizowany w futurystycznych budynkach Alvernia Studios. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Guzior […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →