Znamy datę premiery drugiego polskiego serialu Netflixa

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Już niedługo na Netflixie pojawi się kolejny serial polskiej produkcji. W głębi lasu to adaptacja powieści Harlana Cobena. Sprawdźcie szczegóły.

Netflix coraz częściej współpracuje z polskimi twórcami filmowymi. W 2018 roku w serwisie pojawił się pierwszy polski serial oryginalny – 1983, wyreżyserowany przez Agnieszkę Holland, Kasię Adamik, Olgę Chajdas i Agnieszkę Smoczyńską. Wystąpili w nim m.in. Maciej Musiał, Robert Więckiewicz, Andrzej Chyra czy Zofia Wichłacz.

W głębi lasu – drugi polski serial Netflixa ukaże się 12 czerwca

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że powstanie kolejna polska produkcja Netflixa i będzie to adaptacja bestsellerowej powieści Harlana CobenaW głębi lasu. Autor książki został producentem wykonawczym ekranizacji.

Pojawiły się już pierwsze zdjęcia oraz zapowiedź produkcji. Poznaliśmy także datę premiery – 12 czerwca. Za reżyserię serialu odpowiadają Leszek Dawid (Jesteś Bogiem) oraz Bartosz Konopka (Królik po berlińsku), a wśród obsady znaleźli m.in.: Agnieszka Grochowska, Grzegorz Damięcki, Jacek Koman, Ewa Skibińska, Magdalena Czerwińska czy Adam Ferency. Zobaczcie zwaistun:

W głębi lasu – opis serialu

Produkcja składa się z 6 odcinków. O czym będzie?

W głębi lasu obejmuje dwa wymiary czasowe: rok 1994 oraz 2019. Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował, legnie w gruzach.

W głębi lasu Netflix
fot. Paweł Flis
W głębi lasu Netflix
fot. Paweł Flis
W głębi lasu Netflix
fot. Paweł Flis
W głębi lasu Netflix
fot. Paweł Flis
W głębi lasu Netflix
fot. Paweł Flis
W głębi lasu Netflix
fot. Paweł Flis

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.