Netflix zapowiada kolejny polski serial. O czym będzie “Sexify”?

Obserwuj nas na instagramie:

Jeszcze w tym roku pojawi się kolejny polski serial oryginalny Netflix. Po 1983 i zapowiedzi W głębi lasu, czas na Sexify! Sprawdźcie szczegóły.

Netflix coraz chętniej nawiązuje współpracę z polskimi twórcami. W 2018 roku na platformie zadebiutował pierwszy polski serial – 1983, w reżyserii Agnieszki Holland. Następnie zapowiedziano prace nad ekranizacją bestsellerowej powieści W głębi lasu Harlana Cobena, którą wyreżyserują Leszek Dawid oraz Bartosz Konopka. Teraz pojawiły się informacje o kolejnej polskiej produkcji Netflixa.

Sexify – o czym będzie kolejny polski serial na Netflixie?

Serial o tytule Sexify opowiadać będzie o trzech młodych kobietach, które biorą udział w konkursie na najlepszy start-up. Główne bohaterki to: Natalia (Aleksandra Skraba), która pochodzi z małego miasteczka i marzy jej się osiągnięcie sukcesu, Paulina (Maria Sobocińska), przyjaciółka z liceum, tkwiąca od siedmiu lat w związku, w którym już dawno nie ma chemii oraz Monika (Sandra Drzymalska), która w tej trójce jest ekspertką od seksu. Razem tworzą projekt Sexify, który ma być rewolucją w sferze erotycznej. Dziewczyny w imię nauki i wygranej muszą dogłębnie studiować tajniki świata seksu, przy okazji coraz lepiej poznając siebie same.

Sexify - nowy polski serial Netflixa

Twórcy zapowiadają, że będzie to pełna humoru i prowokacji opowieść o dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecości i seksualności młodych dziewczyn. Niektórzy dopatrują się w nim polskiej odpowiedzi na hitowy serial Sex Education.

Sexify to projekt, który daje szansę na to, żeby w lekkiej, żartobliwej formie opowiedzieć o ważnych współczesnych problemach.

Piotr Domalewski, reżyser i scenarzysta Sexify

Cieszę się, że w Sexify mogę opowiedzieć o młodych kobietach, które wiedzą, że nic nie muszą, a mogą wszystko

Kalina Alabrudzińska, reżyserka

Tak nową produkcję komentują przedstawiciele Netflixa:

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani mogąc ogłosić powstanie trzeciego polskiego serialu oryginalnego – Sexify. W Polsce brakowało produkcji o życiu młodych ludzi, a Sexify jest tym bardziej wyjątkowe, że w niezwykle swobodny, a zarazem bardzo prawdziwy sposób pokazuje życie współczesnych kobiet, także to erotyczne.

Pierwszy sezon serialu liczyć będzie 8 odcinków i pojawi się jeszcze w tym roku. Póki co, nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery. Czekamy na więcej szczegółów.

Jeszcze w tym roku pojawi się kolejny polski serial oryginalny Netflix. Po 1983 i zapowiedzi W głębi lasu, czas na Sexify! Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Netflix […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →