Guzior powraca z nowym singlem i od razu zapowiada album


27 października 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Guzior, po prawie dwóch latach nieobecności, wraca z nowym, bardzo mocnym singlem i od razu zapowiada nowy album! Sprawdźcie szczegóły

2 lata ciszy…

Evil_Things Guziora to jeden z lepszych krążków, które ukazały się na polskim rynku w 2018 roku. Wydawnictwo otrzymało nawet status platynowej płyty, którą raper odebrał na QueFestivalu w Katowicach.

Jednak od premiery wydawnictwa, Guzior poniekąd zapadł się pod ziemię. Żadnych numerów, snippetów, nic, zupełna pucha. Tak było prawie dwa lata, do momentu, gdy raper został nominowany do udziału w #Hot16Challenge2.

Guzior – #Hot16Challenge2

Szesnastka, tylko jeszcze bardziej rozbudziła apetyty fanów Matiego na nowe rzeczy. Głównie ze względu na formę, którą Guzior zaprezentował podczas klejenia wersów. Lecz po wrzuceniu #Hot16, znowu nastała cisza.

Została ona przerwana dopiero dziś, kiedy to zupełnie niespodziewanie otrzymaliśmy nowy singiel i to z udziałem nie byle kogo, bo Oskara z PRO8L3Mu. Jest to na pewno spore zaskoczenie, bowiem Oskar, to zawodnik, który raczej stroni od gościnnych zwrotek, a tu – proszę bardzo.

Guzior feat Oskar83 – F A L A

F A L A to numer, w którym panowie zastanawiają się między nad problemami toczącymi obecny świat, dokonując przy okazji bardzo ciekawych przemyśleń. W utworze oprócz Oskara, udzielił się także Chór Chłopięcy NFM, który możemy usłyszeć w refrenie.

Guzior – PLEŚŃ – zamów preorder

Guzior
Guzior – PLEŚŃ – okładka albumu

Jakby tego było mało, Guzior wraz z premierą singla, wystartował także z preorderem nowego albumu. Długowyczekiwane wydawnictwo, pod tytułem PLEŚŃ, będzie składało się z 10 utworów. Album będzie także odpowiedzią na pytanie, co działo się z raperem podczas dwuletniej przerwy.

Za warstwę muzyczną krążka odpowiedzialni są tacy producenci jak: Favst, Kubi Producent, FANTØM , Skrywa, Bero, Kosmos oraz Sergiusz. Natomiast co do gości, to jedynym znanym do tej pory, jest Oskar. Kolejni zostaną ujawnieni w swoim czasie.

Limitowane wydanie PLEŚNI, możecie zamówić ze strony queshop.pl, premiera już 4 grudnia.


Guzior – Evil_Things – odsłuch albumu

Guzior, po prawie dwóch latach nieobecności, wraca z nowym, bardzo mocnym singlem i od razu zapowiada nowy album! Sprawdźcie szczegóły Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM 2 lata […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →