fot. Mateusz Stankiewicz

Podcast Magdy Mołek i marki RESERVED „Z pokolenia na pokolenie” powraca z trzecim sezonem


26 maja 2022

Podziel się newsem:

Trzeci sezon podcastu Magdy Mołek i marki RESERVED Z pokolenia na pokolenie już wystartował! Czego można się spodziewać?

Między pokoleniami o rzeczach trudnych

Z pokolenia na pokolenie to podcast Magdy Mołek realizowany we współpracy z marką RESERVED. Wraz z zaproszonymi do programu gośćmi prowadząca nawiązuje z nimi międzypokoleniowe rozmowy, w których często różnią się punkty widzenia. Magda Mołek nie boi się podejmować trudnych i gorących tematów. W podcaście mogliśmy do tej pory zobaczyć i usłyszeć między innymi Joannę Okuniewską, Zofię Zborowską-Wronę czy Jana Wieteskę. W nowym, trzecim już sezonie podcastu nie zabraknie tematyki religii, kwestii wieku czy różnorodności.

W pierwszym odcinku trzeciego sezonu podcastu Z pokolenia na pokolenie Magda Mołek gościła Karolinę Korwin-Piotrowską oraz Macieja Okraszewskiego, z którymi rozmawiała między innymi o dezinformacji, weryfikowaniu otrzymywanych przez nas treści czy różnicach między wiedzą a poglądami.

z pokolenia na pokolenie magda mołek reserved
fot. Mateusz Stankiewicz

Co jeszcze nas czeka?

W drugim odcinku gościniami Magdy Mołek będą Margaret oraz Maria Peszek. Panie zgłębią fenimizm i jego ewolucję, podejmą próbę zdefiniowania pojęcia „feministka” oraz pochylą się nad tym, dlaczego ludzie, jak sami często mówią, „nie lubią feministek”. W trzecim odcinku prowadząca porozmawia z autorką książki Szczerze o życiu bez dzieci oraz bloga Bezdzietnik Edytą Brodą, a także z Tomaszem Morozgalskim, prawnikiem i działaczem społecznym. Głównym tematem epizodu będzie bezdzietność z wyboru. Czwarty odcinek trzeciego sezonu Z pokolenia na pokolenie to nie lada uczta, gdyż gościem będzie bloger kulinarny Michał Korkosz aka Rozkoszny. Magda Mołek będzie również gościć influencerkę Marysię Winiarską. Tematami podejmowanymi w odcinku będą kariera w dobie Internetu, obchodzenie lub nieobchodzenie urodzin czy różnice wieku. Piąty odcinek został zarezerwowany dla youtuberki i reportażystki Joli Szymańskiej oraz dla rapera Piotra Więcławskiego Vienia. Tematyką epizodu będzie życie w katolickim kraju, dystansowanie się wobec Kościoła, czerpanie inspiracji z różnych religii oraz czego mogą nas one nauczyć.

W finale trzeciego sezonu podcastu Magda Mołek porozmawia o różnorodności z piosenkarką i influencerką Izabelą Zabielską oraz z Andrzejem Szwanem, polskim artystą estradowym występującym jako drag queen Lulla La Polaca. Zabielska otwarcie mówi o braku tolerancji dla jej homoseksualizmu, także ze strony najbliższych, oraz aktywnie walczy o prawa LGBT. Lulla wierzy w miłość w każdym wieku, a w programie opowie, jak wyglądało życie geja w czasach PRL-u.

Wszystkie odcinki dostępne będą na youtube’owym kanale RESERVED.

Magda Mołek: Z pokolenia na pokolenie | trzeci sezon | zwiastun

Trzeci sezon podcastu Magdy Mołek i marki RESERVED Z pokolenia na pokolenie już wystartował! Czego można się spodziewać? Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim nowe piosenki Między pokoleniami o rzeczach […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →