fot. Jacek Mójta

Maria Peszek rusza w trasę. „Ave Maria” wybrzmi na żywo po raz pierwszy

Podziel się newsem:

W końcu! Maria Peszek zapowiedziała wyczekiwaną trasę koncertową ze swoim najnowszym materiałem z albumu Ave Maria. Sprawdźcie, gdzie zagra!

Maria Peszek – sceniczny narkotyk

Koncerty Marii Peszek to zawsze wyjątkowe doświadczenia, które fundują odbiorcy nie tylko wrażenia muzyczno-kulturowe, ale przede wszystkim duchowe. To koncerty które zostawiają z refleksją, często nie jedną, absolutnym bałaganem w głowie, a czasem nawet z rozdartym sercem.

Zobacz również: Konfetti z czarnego śmietnika… – relacja z koncertu Marii Peszek w Poznaniu

Mimo (a może właśnie dzięki…) tak silnego oddziaływania emocjonalnego, sceniczna odsłona Marii Peszek jest jak narkotyk i zawsze chce się tego więcej, chce się wracać i przeżywać to ponownie, dokonując na sobie jakiejś formy przyjemnego masochizmu, którym już za chwilę będziemy mogli się ponownie nacieszyć, bowiem już tej wiosny Maria Peszek powraca na scenę.

Maria Peszek – J*BIĘ TO WSZYSTKO, posłuchaj!

Maria Peszek zaprasza na trasę koncertową J*BIĘ TO WSZYSTKO, WIOSNA NARESZCIE

Nie będzie to jednak zwykły powrót. Podczas nadchodzących koncertów Marii po raz pierwszy na żywo w pełni wybrzmi materiał z jej najnowszego, wzbudzającego ogromną dyskusję społeczną albumu Ave Maria. Co nas czeka podczas trasy J*BIĘ TO WSZYSTKO, WIOSNA NARESZCIE?

Na przełomie marca i kwietnia Maria Peszek zagra siedem koncertów w największych miastach Polski. Oprócz niej na scenie stanie zespół w składzie: Kamil Pater, Jacek Prościński i Olo Walicki. Sama artystka rekomenduje swoje koncerty następującymi słowami:

Wszystkim nam brakuje światła, oddechu, wspólnego bycia razem.
J*BIĘ TO WSZYSTKO, WIOSNA NARESZCIE to szansa na to właśnie. Chodźcie!

Koncerty 2022 – gdzie i kiedy zagra Maria Peszek?

  • 11 marca 2022 – Białystok, Zmiana Klimatu
  • 21 marca 2022 – Wrocław, Teatr Capitol w ramach 42. Przeglądu Piosenki Aktorskiej
  • 4 kwietnia 2022 – Kraków, Teatr im. Juliusza Słowackiego
  • 10 kwietnia 2022 – Poznań, CK Zamek
  • 15 kwietnia 2022 – Gdańsk, B90
  • 23 kwietnia 2022 – Bielsko Biała, Cavatina Hall
  • 26 maja 2022 – Warszawa, Stodoła
Maria Peszek koncerty 2022 J*BIĘ TO WSZYSTKO, WIOSNA NARESZCIE
Maria Peszek – koncerty wiosna 2022

W końcu! Maria Peszek zapowiedziała wyczekiwaną trasę koncertową ze swoim najnowszym materiałem z albumu Ave Maria. Sprawdźcie, gdzie zagra! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →