Maria Peszek prezentuje tytułowy singiel z albumu „Ave Maria”

Podziel się newsem:

Maria Peszek przedstawia drugi singiel zapowiadający nowy, nadchodzący album artystki – Ave Maria. Posłuchajcie utworu o tym samym tytule.

Maria Peszek z czasem nabiera mocy

Z piosenkami Marii Peszek, poza tym, że zawsze wywołują sporo kontrowersji, jest tak, że prawdziwej mocy nabierają one dopiero z czasem. A przynajmniej ja tak z nimi mam, że w dniu premiery Kalibra, przesłuchałam, zaintrygowało mnie to, ale te utwory musiały pożyć, dojrzeć we mnie, pewnie musiało się też wydarzyć po drodze parę strasznych rzeczy na świecie, żeby takie kawałki, jak Polska A B C i D, Elektryk, Modern Holocaust, Krew na ulicach czy Jak pistolet wywoływały u mnie tak silne emocje, jakie wywołują dziś, za każdym kolejnym przesłuchaniem.

Zobacz również: Konfetti z czarnego śmietnika… – relacja z koncertu Marii Peszek w Poznaniu

I już wiem, że podobnie będzie z nadchodzącym, piątym krążkiem Marii, zatytułowanym Ave Maria. Promujący go singiel Virunga z czasem nabiera w moim odbiorze coraz więcej mocy, choć początkowo podchodziłam do niego ostrożnie i z dystansem. Nie inaczej sprawy mają się z Ave Marią – najnowszym singlem artystki, który właśnie ujrzał światło dzienne.

Maria Peszek – Virunga

Pełna wolności kraina Ave Maria

Ave Maria jest zadziorna i bezkompromisowa. A może w zasadzie po prostu szczera? W każdym razie, jak śpiewa sama Maria Peszek – już się nie pieści. Ten numer to swego rodzaju bezprecedensowa autoprezentacja, pełna ciałopozytywności, podobnie jak towarzyszący mu teledysk, za którego reżyserię odpowiada Krzysztof Grajper.

Sama artystka pisze o swoim najnowszym utworze:

Twórca klipu, Grajper, powiedział, że chciałby, żeby ten obraz był mostem. Szansą na światło.
I wymyślił krainę AVE MARIA.
Jest w niej wszystko co kocham: wolność i dużo tlenu. Chciałabym żyć w takim miejscu. A Wy?

Maria Peszek – Ave Maria, posłuchaj singla

Premiera nowego albumu Marii Peszek – Ave Maria

Nowy album Marii Peszek ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku. Ave Maria pojawi się na półkach sklepowych i w streamingach już 10 września, a preorder płyty jest dostępny na stronie mystic.pl. Więcej informacji o krążku przeczytacie tutaj. Nie przegapcie tej premiery!

Maria Peszek - "Ave Maria"
Maria Peszek – „Ave Maria”, okładka albumu

Maria Peszek przedstawia drugi singiel zapowiadający nowy, nadchodzący album artystki – Ave Maria. Posłuchajcie utworu o tym samym tytule. Maria Peszek z czasem nabiera mocy Z piosenkami Marii Peszek, poza tym, że zawsze wywołują sporo kontrowersji, jest tak, że prawdziwej mocy nabierają one dopiero z czasem. A przynajmniej ja tak z nimi mam, że w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →