Facebook / Maria Peszek

Maria Peszek wyda książkę skupiającą się na jej relacjach z ojcem


09 września 2022

Podziel się newsem:

W dzień swoich 49. urodzin Maria Peszek zapowiedziała, że już niedługo zadebiutuje jako pisarka! Artystka wyda książkę, która skupia się na relacjach z jej ojcem, aktorem Janem Peszkiem.

Maria Peszek napisała książkę

Coraz więcej muzyków decyduje się na poszerzenie swojej twórczości o dodatkową dziedzinę. Swoje książki wydali już między innymi Tomasz Organek, Miuosh czy O.S.T.R. Teraz do tego grona dołączy Maria Peszek. Artystka w dniu swoich 49. urodzin zapowiedziała, że już niedługo ukaże się jej książka, będąca zbiorem rozmów z aktorem Janem Peszkiem, ojcem Marii.

Urodziny to wyjątkowy dzień dla mnie.

A te dzisiejsze szczególnie.

Dzisiaj dzielę się wyczekaną przeze mnie wiadomością, która mam nadzieję ucieszy i Was. Książka, nad którą pracowałam skrycie od kilku lat ukaże się 12 października. To moje rozmowy z tatą Janem.

Tym razem nie używam zapałek. Nie wzniecam rewolucji. Nie krzyczę: „Róbmy dym”. Zeszłam z barykad. Chcę się podzielić opowieścią o niełatwej, ale wspaniałej relacji z ojcem i ogrzać nią serca. Chcę zabrać Was w podróż do źródła mojej siły, a przy okazji sama zrozumieć, skąd się wzięłam, taka, a nie inna. To opowieść o sensie rozmowy i szansie na szczęście w każdych okolicznościach. O afirmacji życia. Jest trochę jak kompas, dzięki któremu łatwiej nawigować przez niespokojny czas.

Jeśli chcielibyście zrobić mi urodzinowy prezent, który doda mi sił i skrzydeł zamówcie „Naku•wiam zen” właśnie dzisiaj, w moje urodziny.

Dziękuję.

Wasza,

Dziewczyna lat 49.

m

– napisała Maria Peszek w mediach społecznościowych.

Naku•wiam zen trafi na sklepowe półki 12 października.

Maria Peszek wyda książkę skupiającą się na jej relacjach z ojcem
okładka książki Nak*wiam zen

Maria Peszek pojedzie w trasę

Nie dalej jak parę dni temu Maria Peszek zapowiedziała jesienną trasę koncertową promującą wydany rok temu krążek Ave Maria. Rozkład jazdy prezentuje się w następujący sposób.

  • 15.10 – Suchy Las, Sala Widowiskowa Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej
  • 16.10 – Bydgoszcz, Fabryka Lloyda
  • 31.10 – Łódź, Klub Wytwórniakup bilet na Biletomat.pl
  • 04.11 – Gdańsk, Teatr Szekspirowski
  • 12.11 – Kraków, Kamienna 12
  • 18.11 – Białystok, Zmiana Klimatu
  • 19.11 – Lublin, Fabryka Kultury Zgrzyt
  • 04.12 – Warszawa, Stodoła

W dzień swoich 49. urodzin Maria Peszek zapowiedziała, że już niedługo zadebiutuje jako pisarka! Artystka wyda książkę, która skupia się na relacjach z jej ojcem, aktorem Janem Peszkiem. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka […]

Kup bilet na koncert Marii Peszek w Łodzi

Biletomat.pl
90 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →