Facebook / Maria Peszek

Maria Peszek wyda książkę skupiającą się na jej relacjach z ojcem


09 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W dzień swoich 49. urodzin Maria Peszek zapowiedziała, że już niedługo zadebiutuje jako pisarka! Artystka wyda książkę, która skupia się na relacjach z jej ojcem, aktorem Janem Peszkiem.

Maria Peszek napisała książkę

Coraz więcej muzyków decyduje się na poszerzenie swojej twórczości o dodatkową dziedzinę. Swoje książki wydali już między innymi Tomasz Organek, Miuosh czy O.S.T.R. Teraz do tego grona dołączy Maria Peszek. Artystka w dniu swoich 49. urodzin zapowiedziała, że już niedługo ukaże się jej książka, będąca zbiorem rozmów z aktorem Janem Peszkiem, ojcem Marii.

Urodziny to wyjątkowy dzień dla mnie.

A te dzisiejsze szczególnie.

Dzisiaj dzielę się wyczekaną przeze mnie wiadomością, która mam nadzieję ucieszy i Was. Książka, nad którą pracowałam skrycie od kilku lat ukaże się 12 października. To moje rozmowy z tatą Janem.

Tym razem nie używam zapałek. Nie wzniecam rewolucji. Nie krzyczę: „Róbmy dym”. Zeszłam z barykad. Chcę się podzielić opowieścią o niełatwej, ale wspaniałej relacji z ojcem i ogrzać nią serca. Chcę zabrać Was w podróż do źródła mojej siły, a przy okazji sama zrozumieć, skąd się wzięłam, taka, a nie inna. To opowieść o sensie rozmowy i szansie na szczęście w każdych okolicznościach. O afirmacji życia. Jest trochę jak kompas, dzięki któremu łatwiej nawigować przez niespokojny czas.

Jeśli chcielibyście zrobić mi urodzinowy prezent, który doda mi sił i skrzydeł zamówcie „Naku•wiam zen” właśnie dzisiaj, w moje urodziny.

Dziękuję.

Wasza,

Dziewczyna lat 49.

m

– napisała Maria Peszek w mediach społecznościowych.

Naku•wiam zen trafi na sklepowe półki 12 października.

Maria Peszek wyda książkę skupiającą się na jej relacjach z ojcem
okładka książki Nak*wiam zen

Maria Peszek pojedzie w trasę

Nie dalej jak parę dni temu Maria Peszek zapowiedziała jesienną trasę koncertową promującą wydany rok temu krążek Ave Maria. Rozkład jazdy prezentuje się w następujący sposób.

  • 15.10 – Suchy Las, Sala Widowiskowa Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej
  • 16.10 – Bydgoszcz, Fabryka Lloyda
  • 31.10 – Łódź, Klub Wytwórniakup bilet na Biletomat.pl
  • 04.11 – Gdańsk, Teatr Szekspirowski
  • 12.11 – Kraków, Kamienna 12
  • 18.11 – Białystok, Zmiana Klimatu
  • 19.11 – Lublin, Fabryka Kultury Zgrzyt
  • 04.12 – Warszawa, Stodoła

W dzień swoich 49. urodzin Maria Peszek zapowiedziała, że już niedługo zadebiutuje jako pisarka! Artystka wyda książkę, która skupia się na relacjach z jej ojcem, aktorem Janem Peszkiem. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →