Gdzie wyjść z mamą z okazji Dnia Matki?

Podziel się newsem:

Nie macie jeszcze pomysłu na prezent na Dzień Matki? Oto kilka propozycji, gdzie możecie zabrać swoje mamy, aby uczcić ich święto w niekoniecznie tradycyjny sposób.

Kwiaty to zawsze dobry pomysł, ale jeśli do prezentu z okazji Dnia Matki dodacie jeszcze bilety na któreś z tych wydarzeń, możecie liczyć na pełen sukces i uśmiech na twarzy. To gdzie wybierzecie się z mamą? Na koncert, inspirujące spotkanie czy może imprezę?

26 maja – Poznań – Spotkanie z Przemkiem Kossakowskim

W Dzień Matki w Poznaniu na Nocnym Targu Towarzyskim odbędzie się spotkanie z Przemkiem Kossakowskim – dziennikarzem, podróżnikiem, autorem książki Na granicy zmysłów oraz twórcą cyklu programów Kossakowski. Szósty zmysł, Inicjacja, Wtajemniczenie czy Down The Road. Czeka Was interaktywna podróż przez lata eksperymentalnych doświadczeń autora w różnych zakątkach świata.

Bilety: 40 zł, kup na Biletomat.pl

pomysł na dzień matki

27, 28 maja – Poznań, Leszno – Koncerty Kathii

Kathia to 19-letnia songwriterka i producentka z Poznania, która dysponuje wyjątkowym, oryginalnym głosem. Młoda artystka jest na samym początku swojej artystycznej drogi. Podczas koncertów gra na gitarze i pianinie. No i pięknie śpiewa. Te koncerty to świetna okazja, by wspólnie z mamą odkrywać nową muzykę.

Bilety: 25-40 zł, kup na Biletomat.pl

pomysł na dzień matki
fot. materiały prasowe

27 maja – Chrzanów – koncert Michała Kowalonka

Michał Kowalonek to lider poznańskiej grupy Snowman oraz dziecięcej formacji Lumikulu. Od 2012 roku do niedawna był wokalistą grupy Myslovitz. Z kolei w maju 2019 roku artysta zadebiutował z autorskim projektem, wydając album O Miłości W Czasach Powstania. Ten koncert to będzie luźne, intymne spotkanie, wypełnione muzyką i opowieściami.

Bilety: 25-30 zł, kup na Biletomat.pl

fot. materiały prasowe

27, 28 maja – Olsztyn, Piła – koncerty Peja/Slums Attack

A jeśli Twoja mama jest fanką rapu, zabierz ją na koncert Peji. Raper promuje obecnie swój najnowszy album Na legalu, który jest powrotem do klasycznych brzmień z lat 90., wzbogaconych o żywe instrumenty.

Bilety: od 35 zł, kup na Biletomat.pl

pomysł na dzień matki
Peja/Slums Attack – Na legalu

28 maja – Kraków – koncert Pod Strzechą

Zespół Pod Strzechą od lat 80. pobudza wyjątkowy klimat recitalu poprzez ciepłe wokale sióstr Beaty i Moniki uzupełniające charakterystyczne brzmienia gitar. Dzień Matki to idealna okazji na wysłuchanie poezji śpiewanej.

Bilety: 40-50 zł, kup na Biletomat.pl

pomysł na dzień matki

29 maja – Warszawa – koncert Declana McKenna

Kolejna propozycja jest bardziej młodzieżowa, ale nie mamy wątpliwości, że muzyka Declana spodoba się również Waszym mamom. Artysta zagra w Warszawie w ramach trasy promującą jego najnowszy album, Zeros. Na pewno nie zabraknie największych hitów, a także zupełnie nowego materiału.

Bilety: 99 zł, kup na Biletomat.pl

pomysł na dzień matki

28 maja – Poznań – impreza Lunatic Dance with Tim Green

Nie może zabraknąć także imprezowej propozycji. Ekipa Lunatic Dance, której celem jest pływanie w lżejszych odmianach muzyki elektronicznej, przepełnionej pięknymi opowieściami oraz organicznym groovem, zaprosiła do poznańskiej Tamy Tima Greena, który bezproblemowo manewruje i eksperymentuje w całym spektrum muzyki elektronicznej.

Bilety: 30-35 zł, kup na Biletomat.pl

pomysł na dzień matki

Dzień Matki z Biletomat.pl

Na stronie Biletomat.pl znajdziecie jeszcze więcej propozycji na ciekawy prezent z okazji Dnia Matki.

Nie macie jeszcze pomysłu na prezent na Dzień Matki? Oto kilka propozycji, gdzie możecie zabrać swoje mamy, aby uczcić ich święto w niekoniecznie tradycyjny sposób. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na […]

Kup bilety na wydarzenia z okazji Dnia Matki

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →