fot. materiały prasowe

Time ogłosił tegoroczną listę 100 najbardziej wpływowych osób. Wśród nich m.in. Adele i Zendaya

Obserwuj nas na instagramie:

Magazyn Time opublikował właśnie tegoroczną listę Time 100. Kto znalazł się wśród najbardziej wpływowych osób?

Time 100 to lista 100 najbardziej wpływowych osób na świecie, tworzona przez magazyn Time. Pierwsze zestawienie zostało opublikowane w 1999 roku i od tego czasu rokrocznie wyróżnia osiągnięcia artystów, ikon, pionierów, innowatorów i liderów, którzy wywarli trwały wpływ na otaczający nas świat w minionym roku, niezależnie od konsekwencji ich działań.

Time 100 – kto znalazł się na liście najbardziej wpływowych postaci?

Na tegorocznej liście nie zabrakło przedstawicieli świata muzyki. Mary J. Blige, Adele i Joe Batiste znaleźli się wśród ikon.

Każdego wieczoru podczas naszej wspólnej trasy Mary prowadziła serdeczną rozmowę z publicznością. W oczach ludzi pojawiłyby się łzy; ludzie krzyczeliby z dumą. A kiedy Mary pojawiła się na scenie podczas pokazu Super Bowl w tym roku, otrzymała jedną z najgłośniejszych odpowiedzi, ponieważ po pierwsze, jest kobietą pośród tych facetów. A ona była po prostu w swoim żywiole.
Wytyczyła sobie tor i teraz może nakarmić ludzi czymś więcej niż tylko muzyką. Ma o wiele więcej do zaoferowania, od niesamowitej kariery aktorskiej, przez swoją markę wina, po festiwal Siła Kobiety, który właśnie rozpoczęła w Atlancie. I czuję, że dopiero zaczyna. Jest tym, kim chcieliśmy, żeby była, a nawet więcej. Stała się tym, kim powinna być.

– napisał Nas o Mary J. Blige

Wśród innowatorów z kolei znalazły się aktorka i piosenkarka Zendaya, a także wokalistka country Miranda Lambert.

Dla mnie Zendaya ma tysiąc lat. Przeżyła już wiele żyć przed tym. A jednak jest młoda jak wiosna. Przez jakiś nierozerwalny paradoks sprawia też wrażenie, jakby urodziła się gdzieś daleko w przyszłości. Jest ponadczasowa i potrafi to wszystko.
(…) Powstaje ikona kultury. Osoba kierująca się czystą inspiracją, empatią i szacunkiem dla swojego rzemiosła, która wykorzystuje autentyczność jako nową supermoc. Wydaje się nieustraszona, ma głębokie korzenie i uwielbiam to, że wciąż śmieje się jak dziecko. Zendaya to przyszłość. I nie ma dla mnie nic bardziej pocieszającego. To tylko początek.

– napisał o Zendayi reżyser Denis Villeneuve

Inne osoby, które trafiły na listę to m.in. Andrew Garfield, Zoë Kravitz, Mila Kunis, Taika Waititi, Oprah Winfrey, Kris Jenner, Volodymyr Zelensky, Joe Biden czy Keanu Reeves. Z pełnym tegorocznym zestawieniem Time 100 możecie się zapoznać pod tym linkiem.

Magazyn Time opublikował właśnie tegoroczną listę Time 100. Kto znalazł się wśród najbardziej wpływowych osób? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Time 100 to lista 100 najbardziej wpływowych […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →