fot. Instagram

Szykują się spore wizualne zmiany na Instagramie

Podziel się newsem:

Instagram stale wprowadza nowe rozwiązania w aplikacji, które spotykają się z mniejszą lub większą aprobatą użytkowników. Teraz czeka nas znaczna zmiana wizualna. Na lepsze?

Instagram w odświeżonej wersji. Nowe logo, font i układ w aplikacji

W najbliższym czasie czekają nas spore wizualne zmiany na Instagramie. Czego będą dotyczyły? Po pierwsze gradient został przeprojektowany przy pomocy innowacyjnego procesu modelowania 3D tak, aby był „rozświetlony i żywy, a także sygnalizował momenty odkrycia”.

źródło: Instagram

Powstał także nowa krój pisma o nazwie Instagram Sans, zaprojektowany z myślą o dziedzictwie platformy. Uwzględnia on różne rodzaje pisma, aby poprawić dostępność dla użytkowników w różnych częściach świata.

Instagram Sans jest inspirowany elementami projektu, które nasza społeczność widzi każdego dnia – naszym logo i znakiem słownym.
Na wszystkich powierzchniach, od naszych kampanii marketingowych po nasze strony internetowe, Instagram Sans pomaga nam zaprezentować odrębną tożsamość.
Nawiązaliśmy współpracę z ekspertami językowymi z całego świata, aby dostosować font do globalnych rodzajów pisma, w tym arabskiego, tajskiego i japońskiego. Chcemy wspierać wszystkich naszych twórców i członków społeczności, którzy popychają kulturę do przodu, aby w pełni wyrażać siebie w dowolnym wybranym przez siebie języku.

– czytamy w informacji prasowej
źródło: Instagram

Instagram zapowiada również zupełnie nowy układ i system projektowania, który na pierwszym miejscu stawia tworzenie treści.

Nasz nowy system projektowania umieszcza treść w centrum uwagi, z naciskiem na prostotę i wyrażanie siebie. Nowe układy marketingowe dla Instagrama prezentują pełnoekranowe obrazy, odwołują się do doświadczenia w aplikacji i celebrują kreatywność, którą obserwujemy każdego dnia w naszej społeczności.

nowy wygląd Instagram

Instagram stale wprowadza nowe rozwiązania w aplikacji, które spotykają się z mniejszą lub większą aprobatą użytkowników. Teraz czeka nas znaczna zmiana wizualna. Na lepsze? Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →