fot. 9to5mac.com

Płatny Instagram? Trwają testy subskrypcji serwisu


20 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Instagram najprawdopodobniej już wkrótce stanie się kolejnym płatnym serwisem. Nowa opcja jest testowana w USA – jeżeli się przyjmie, dostęp do niektórych kont będzie wymagał uiszczenia miesięcznej opłaty.

Instagram – płatne subskrypcje dla wybranych twórców

Platforma jest nadal ścisłą czołówką, jeżeli chodzi o media społecznościowe. Nawet TikTokerzy przekierowują swoich fanów na popularny IG, na którym po prostu – można lepiej zarobić. Być może już niedługo jeszcze lepiej, ponieważ serwis rozpoczął testowanie płatnych subskrypcji wybranych twórców. Wybrani influencerzy ze Stanów Zjednoczonych już teraz mogą uruchomić plany abonamentu dla swoich widzów, którzy będą mogli zdecydować, czy chcą w taki sposób wspierać swoich idoli.

Przeczytaj: Instagram testuje funkcję, która umożliwi większą kontrolę nad feedem

Twórcy robią to, co robią, aby zarobić na życie. Ważne jest, aby było to przewidywalne. Subskrypcje są jednym z najlepszych sposobów na przewidywalne zarobki.

– powiedział Adam Mosseri, szef Instagrama

Czy Instagram będzie płatny również w Polsce? To możliwe

Jeżeli testy się powiodą i przebiegną w satysfakcjonujący sposób, system subskrypcji na Instagramie trafi również do Polski. Podobny sposób funkcjonowania działa na Twitchu czy na YouTubie, więc nie powinniśmy mieć wątpliwości, że już wkrótce na social mediach znajdą się treści ukryte za paywallem.

Influencerzy testujący subskrypcję w USA mogą wybrać, w jakim stopniu będą udostępniać ekskluzywne treści. Wszyscy wspierający otrzymają ponadto dostęp do Subscriber Lives, Subscriber Stories oraz Subscriber Badges.

Jak sądzicie, kiedy możemy spodziewać się wprowadzenia subskrypcji w Polsce?

Instagram płatny Instagram subskrypcje
www.gsmarena.com

Instagram najprawdopodobniej już wkrótce stanie się kolejnym płatnym serwisem. Nowa opcja jest testowana w USA – jeżeli się przyjmie, dostęp do niektórych kont będzie wymagał uiszczenia miesięcznej opłaty. Instagram – płatne subskrypcje dla wybranych twórców Platforma jest nadal ścisłą czołówką, jeżeli chodzi o media społecznościowe. Nawet TikTokerzy przekierowują swoich fanów na popularny IG, na którym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →