XX-lecie Kaliego i X-lecie Ganja Mafii już w tę sobotę. Mamy bilety

Obserwuj nas na instagramie:

Już w najbliższą sobotę, 27 lipca w katowickim MegaClubie odbędzie się wyjątkowe rapowe wydarzenie. Na scenie swoje jubileusze świętować będą: raper Kali i zespół Ganja Mafia. Sprawdźcie, kto wystąpi.

Na ten rok przypadają dwa okrągłe jubileusze: Kaliego i Ganja Mafii (w skład zespołu, oprócz Kaliego, wchodzą także Ruby, Felipe, Seba, Kacper, GMB oraz producenci muzyczni I’Scream, Gibbs i PSR) . Ten pierwszy jest na scenie już od 20 lat, natomiast zespół działa od dekady.

XX-lecie Kaliego i X-lecie Ganja Mafii – koncert 27 lipca

Z tej okazji został zorganizowany wyjątkowy koncert, podczas którego możemy spodziewać się rapu na najwyższym poziomie. Pojawią się także goście.

Na ogromnej, zaprojektowanej specjalnie na tę okazję scenie (raper zapowiedział, że pojawią się na niej nawet samochody), Kali zaprezentuje starannie dobrany i wyselekcjonowany repertuar, który zawierać będzie najważniejsze utwory z jego dwudziestoletniej działalności. Towarzyszyć mu będzie orkiestra pod przewodnictwem Pawbeatsa, który przygotuje specjalne wersje i aranżacje utworów.

W trakcie koncertu głównego możemy spodziewać się kilku gościnnych występów. Oprócz tego, swoje osobne koncerty zagrają: O.S.T.R., Paluch, Pawbeats Orchestra, Popek, Włodi, Hades, Sarius, Miodu i Dixon 37.

XX-lecie Kaliego i X-lecie Ganja Mafii – bilety

Koncert odbędzie się 27 lipca w katowickim MegaClubie. Jeżeli jeszcze nie macie wejściówek, radzimy nie zwlekać z zakupem. W sprzedaży zostało ich już naprawdę niewiele. Bilety w cenie 99 PLN znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Już w najbliższą sobotę, 27 lipca w katowickim MegaClubie odbędzie się wyjątkowe rapowe wydarzenie. Na scenie swoje jubileusze świętować będą: raper Kali i zespół Ganja Mafia. Sprawdźcie, kto wystąpi. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →