XX-lecie Kaliego i X-lecie Ganja Mafii już w tę sobotę. Mamy bilety

Podziel się newsem:

Już w najbliższą sobotę, 27 lipca w katowickim MegaClubie odbędzie się wyjątkowe rapowe wydarzenie. Na scenie swoje jubileusze świętować będą: raper Kali i zespół Ganja Mafia. Sprawdźcie, kto wystąpi.

Na ten rok przypadają dwa okrągłe jubileusze: Kaliego i Ganja Mafii (w skład zespołu, oprócz Kaliego, wchodzą także Ruby, Felipe, Seba, Kacper, GMB oraz producenci muzyczni I’Scream, Gibbs i PSR) . Ten pierwszy jest na scenie już od 20 lat, natomiast zespół działa od dekady.

XX-lecie Kaliego i X-lecie Ganja Mafii – koncert 27 lipca

Z tej okazji został zorganizowany wyjątkowy koncert, podczas którego możemy spodziewać się rapu na najwyższym poziomie. Pojawią się także goście.

Na ogromnej, zaprojektowanej specjalnie na tę okazję scenie (raper zapowiedział, że pojawią się na niej nawet samochody), Kali zaprezentuje starannie dobrany i wyselekcjonowany repertuar, który zawierać będzie najważniejsze utwory z jego dwudziestoletniej działalności. Towarzyszyć mu będzie orkiestra pod przewodnictwem Pawbeatsa, który przygotuje specjalne wersje i aranżacje utworów.

W trakcie koncertu głównego możemy spodziewać się kilku gościnnych występów. Oprócz tego, swoje osobne koncerty zagrają: O.S.T.R., Paluch, Pawbeats Orchestra, Popek, Włodi, Hades, Sarius, Miodu i Dixon 37.

XX-lecie Kaliego i X-lecie Ganja Mafii – bilety

Koncert odbędzie się 27 lipca w katowickim MegaClubie. Jeżeli jeszcze nie macie wejściówek, radzimy nie zwlekać z zakupem. W sprzedaży zostało ich już naprawdę niewiele. Bilety w cenie 99 PLN znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Już w najbliższą sobotę, 27 lipca w katowickim MegaClubie odbędzie się wyjątkowe rapowe wydarzenie. Na scenie swoje jubileusze świętować będą: raper Kali i zespół Ganja Mafia. Sprawdźcie, kto wystąpi. Na ten rok przypadają dwa okrągłe jubileusze: Kaliego i Ganja Mafii (w skład zespołu, oprócz Kaliego, wchodzą także Ruby, Felipe, Seba, Kacper, GMB oraz producenci muzyczni […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →