Pawbeats rusza w trasę z orkiestrą


10 czerwca 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Pawbeats rusza w trasę koncertową ze swoją orkiestrą i niesamowitymi gośćmi. Odwiedzi aż 14 polskich miast, aby w każdym z nich dać niesamowite widowisko muzyczne.

Pawbeats to bydgoski kompozytor i producent, znany głównie ze współpracy z polską sceną hip-hopową. Niedawno ogłosił swój wrześniowy koncert z orkiestrą w rodzinnym mieście – Bydgoszczy, który wyprzedał się niesamowicie szybko. W związku w tym w bydgoskiej Operze Novej odbędą się aż dwa koncerty tego samego dnia.

Teraz producent ogłosił całą trasę zawierającą aż 14 największych, polskich miast. Koncerty odbędą się w wyjątkowych, prestiżowych miejscach – będą to filharmonie, opery i piękne sale koncertowo-widowiskowe. Muzyk wystąpi tam ze swoją orkiestrą symfoniczną, zespołem oraz wyjątkowymi gośćmi. Nie zabraknie oczywiście przedstawicieli sceny rap, ale na koncertach pojawią się również wspaniałe wokalistki i wokaliści.

Posłuchaj najnowszego singla Pawbeats ft. Ania Dąbrowska – Lęk

Potwierdzeni goście to Bisz, Grubson, Dorota Miśkiewicz, Natalia Grosiak, Marika, Klaudia Szafrańska, Zeus, VNM. Na koncertach pojawią się też niezapowiedzeni wcześniej goście, którzy urozmaicą każde z wydarzeń.

Podczas trasy usłyszymy zarówno premierowe kompozycje, jak i znane już utwory z albumów Pawbeatsa.

Trasa Pawbeats Orchestra 2019/2020:

14.09 Bydgoszcz, Opera Nova godz. 19.00 SOLD OUT
14.09 Bydgoszcz, Opera Nova godz. 22.00
12.10 Szczecin, Filharmonia w Szczecinie
25.11 Kraków, Centrum Kongresowe ICE
28.11 Toruń, CKK Jordanki
02.12 Łódź, Klub Wytwórnia
11.01 Gdańsk, Stary Maneż
19.01 Lublin, CSK
20.01 Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
01.02 Suwałki, SOK / live band
02.02 Poznań, Sala Ziemi
14.02 Wrocław, Centrum Koncertowe a2
16.02 Warszawa, Palladium
17.02 Rzeszów, Filharmonia
07.03 Katowice, Miasto Ogrodów

Koncerty Pawbeats Orchestra będą z pewnością wyjątkowymi wydarzeniami muzycznymi, które dostarczą odbiorcom niezapomnianych wrażeń. Nie może Was tam zabraknąć!

Pawbeats rusza w trasę koncertową ze swoją orkiestrą i niesamowitymi gośćmi. Odwiedzi aż 14 polskich miast, aby w każdym z nich dać niesamowite widowisko muzyczne. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →