Drugi termin koncertu Pawbeats Orchestra w Bydgoszczy

Obserwuj nas na instagramie:

Po dużym zainteresowaniu koncertem Pawbeats Orchestra i wyprzedaniu wszystkich biletów, organizatorzy ogłosili kolejny termin. Drugi koncert odbędzie się tego samego dnia – 14 września, tylko w późniejszej godzinie. 

Pawbeats Orchestra to niespotykany koncert, podczas którego, przy akompaniamencie orkiestry, występują znani wokaliści i raperzy. Wydarzenie tym razem odbędzie się w prestiżowej sali Opera Nowa w Bydgoszczy.

Pomysłodawcą tego wydarzenia jest Marcin Pawłowski, znany jako Pawbeats, czyli pochodzący z Bydgoszczy producent i kompozytor. Podczas koncertu na scenie razem z nim pojawią się tacy wykonawcy jak: Bisz, Dwa Sławy, Grubson, Igor Herbut, KęKę, Klaudia Szafrańska, Natalia Grosiak i VNM.

Zobaczcie, czego można się spodziewać po nadchodzącym koncercie:

Koncert odbędzie się w nowej formule. Zaprezentowane będą zarówno dobrze znane utwory w aranżacjach przygotowanych specjalnie na tę okazję jak i premierowe kompozycje.

Pierwszy koncert, który odbędzie się 14 września o 19:00, został szybko wyprzedany. W związku z tym, pojawił się kolejny termin – tego samego dnia o godzinie 22:00. Bilety trafiły już do sprzedaży, znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Po dużym zainteresowaniu koncertem Pawbeats Orchestra i wyprzedaniu wszystkich biletów, organizatorzy ogłosili kolejny termin. Drugi koncert odbędzie się tego samego dnia – 14 września, tylko w późniejszej godzinie.  Pawbeats Orchestra to niespotykany koncert, podczas którego, przy akompaniamencie orkiestry, występują znani wokaliści i raperzy. Wydarzenie tym razem odbędzie się w prestiżowej sali Opera Nowa w Bydgoszczy. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →