Facebook/Krzysztof Zalewski

Wyjątkowy koncert na Dzień Kobiet – zagrają Mrozu, Krzysztof Zalewski i Arek Kłusowski


03 marca 2021

Podziel się newsem:

Z okazji Dnia Kobiet, na antenie Radia RMF FM artyści zagrają specjalny koncert dedykowany wszystkim paniom. Dobór nazwisk brzmi zachęcająco – o tej audycji na pewno warto pamiętać.

Na Dzień Kobiet RMF FM gra alternatywniej

Nie będę ukrywać, że takiego składu spodziewałabym się raczej po starej dobrej Trójce, czy obecnym Radio 357, bo na pewno nie po RMF FM. Jak widać, totalne zaskoczenie, a stacja organizując projekt odchodzi parę kroków na lewo od swojej komercyjnej postaci – i, jak śpiewa Dawid Podsiadło, jest to z całą pewnością krok w dobrą stronę.

Do projektu zatytułowanego: „Koncert zamiast goździka”, zaproszono trzech artystów, reprezentujących scenę alternatywną. Mniej lub bardziej ukorzenionych w mainstreamie, jednak zdecydowanie bardziej znanych, niż tylko popularnych.

Ósmego marca z okazji Dnia Kobiet na antenie Radia RMF FM wystąpią: Mrozu, Krzysztof Zalewski oraz Arek Kłusowski.

Dzień Kobiet z Mrozem, Krzysztofem Zalewskim i Arkiem Kłusowskim
Radio RMF FM

Dzień Kobiet – tym razem muzycznie

Koncert dla kobiet, ale tak naprawdę, będzie dla wszystkich. Ósmy marca jest po prostu dobrym pretekstem, świetną okazją, by nieco rozruszać lekko skostniałą muzyczną scenę. Z ciekawością wypatruję zwłaszcza występów Krzysztofa Zalewskiego, który po wydaniu swego albumu Zabawa, niestety nie miał zbyt wielu możliwości zaprezentowania go na żywo przed swymi słuchaczami. Przypuszczam, że materiałem zaskoczy nas również Arek Kłusowski, który w zeszły piątek wydał singiel, Antarktyda, promujący jego drugą płytę. Ta zapowiedź zwiastuje album zupełnie inny od jego debiutu. Pozostaje czekać, czy w ramach koncertu na Dzień Kobiet, artysta odsłoni swoje karty i zagra coś z nieopublikowanych dotąd utworów. Z kolei Mrozu wystąpi zapewne ze swą Aurą, płytą dobrą, solidną i bardzo ekstrawertyczną. Gatunkowo nastąpi tam niecodzienne tarcie, lecz wierzę w dobrą chemię między muzykami. Warto dodać, że wszyscy są ze stajni Kayaxu. Stosunkowo niedawno do polskiego labelu dołączył właśnie Mrozu – wraz z Natalią Szroeder.

Arek Kłusowski – Antarktyda

Koncert na Dzień Kobiet z udziałem artystów Kayaxu odbędzie się 8 marca o godzinie 20.00 na antenie Radia RMF FM.

Z okazji Dnia Kobiet, na antenie Radia RMF FM artyści zagrają specjalny koncert dedykowany wszystkim paniom. Dobór nazwisk brzmi zachęcająco – o tej audycji na pewno warto pamiętać. Na Dzień Kobiet RMF FM gra alternatywniej Nie będę ukrywać, że takiego składu spodziewałabym się raczej po starej dobrej Trójce, czy obecnym Radio 357, bo na pewno […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.